0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
10.1-инчен CLAA101NC01CW LCD со висока дефиниција капацитивни екран на допир

10.1-инчен CLAA101NC01CW LCD со висока дефиниција капацитивни екран на допир

DEN 1953.60
Това е достапна

Количина на стоки


Основните својства

Број На Модел На:
CLAA101NC01CW
Компатибилен Марка/Модел:
Никој
Бренд Име:
xianlanjunsui

Додатоци на производот