0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
-10 %
ActhInK Нови Девојки Вест Џемпер Бренд Училиште за Деца V Деколте, Волнени Вест Џемпер за Момчиња Деца Есен/Зима Плетени Џемпер, C321

ActhInK Нови Девојки Вест Џемпер Бренд Училиште за Деца V Деколте, Волнени Вест Џемпер за Момчиња Деца Есен/Зима Плетени Џемпер, C321

DEN 540.00
DEN 599.52
Това е достапна

Количина на стоки


Acth In K Нови Девојки Вест Џемпер Бренд Училиште за Деца V Деколте, Волнени Вест Џемпер за Момчиња Деца Есен/Зима Плетени Џемпер
Топло добредојде за вашите намалувањето на превозот : )
Ако сакате да нарачате неколку парчиња или поголем број на оваа вест, имајте на ум ни се јавите прво, па ние може да ви даде убаво попуст!
Ако сте незадоволни со јакна која сте ја добиле : ( Не се сеќавам, исто така контактирате со нас на прво наместо само оставете ни страшно повратни информации. Ќе имаме убав решение за вас : )

Основните својства

Дете НИ Големина:
5T, 6T, 8T, 10T, 12T, 14T, 3T, 4T
Одделот За Името:
Деца
Тип На Објект:
Outerwear & Палта
Outerwear Тип:
Вест
Дебелина:
Редовни
Стил:
Preppy Стил
Шаблон Тип:
Цврста
Пол:
Унисекс
Материјал:
Spandex,Памук,Волна
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Ткаенина Тип:
Worsted
Јака:
V Деколте
Број На Модел На:
C321
Бренд Име:
ActhInK
Облека Должина:
Редовни
Одделот За Името:
децата на училишна возраст
Тип На Објект:
вест грб
Пол:
Момци И Девојки
Момчиња:
џемпер вест
Години:
2017, 2018
боја:
сина, црвена, сива, бела
Стил:
Preppy стил, училиште стил

Додатоци на производот