0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
-34 %
GWAI 3000W Tankless Инстант Бојлер Електрични Кујна Тапа Истекување Заштита Топла И Ладна Греење Бојлер Допрете го

GWAI 3000W Tankless Инстант Бојлер Електрични Кујна Тапа Истекување Заштита Топла И Ладна Греење Бојлер Допрете го

DEN 2471.00
DEN 3743.52
Това е достапна

Количина на стоки


GWAI 3000 W Tankless Инстант Бојлер Електрични Кујна Тапа Истекување Заштита Топла И Ладна Греење Бојлер Допрете го
Карактеристики :
1.Не чекајте,3 секунди брзо топлина!
2.ABS инженеринг пластика, висока температура отпорни,така што производот не е лесно да стареењето, безбедност се повеќе издржливи и долготрајни.
3.Нема потреба да се загрее пред да го користите,значи заштеда на време,заштеда на вода,заштеда на електрична енергија.
4.Напредни вода и електрична енергија поделба технологија се Размножуваат заштита, безбеден и сигурен.
Забелешка : за температура на вода ќе бидат погодени од животната средина температура и притисок на вода
.
Не котел е потребно
Нема централно греење е потребно
Топла вода само во неколку секунди
На црвено светло покажува затоплување на вода
Контрола обезбедува лесно се справи со температура регулатива
Елегантен дизајн со метални детали се вклопува во секоја кујна
GWAI Инстант греење тапа
GWAI инстант греење тапа ќе стане незаменлива ви помогне во вашата кујна било каде во топла вода од чешма е потребно . Само помислете колку пати ќе треба топла вода-толку многу пати ќе го цениме помош на инстант греење тапа !
Да имаат топла вода од чешма , не треба да имаат котел ниту за централно греење .
Инсталирање на славина за местото , каде што повеќето ќе треба тоа - но не и нужно во внатрешноста на куќата-да ги користите во вашата градина кујната или гаража и да уживате во присуството на топла вода надвор од вашата куќа .
GWAI инстант греење тапа исто така, може да помогне да се намали вашите трошоци , бидејќи тоа :
Ги зачувува вода : Заедничка бојлери трошиме многу на вода за подолг цевка линија , додека тапа користи услугата за греење метод без цевка линија на косата .
Заштедува електрична енергија : Водата се загрева во моментот на употреба и без никакви загреете , одржување на температурата и цевки за топлина на косата .
Заштедува време : Топла вода во само неколку секунди .
Обезбедува моментален греење , заштедува вода , електрична енергија и време

Основните својства

Приклучок Тип:
ЕУ Приклучокот, велика БРИТАНИЈА Приклучокот, АУ Приклучок
сертификација:
CE,EMC,RoHS,ГШ
Стил:
Вертикална
Времето на пазарот:
Ноември-15
Инсталација:
Самостојна
Бренд Име:
GWAI
Контрола на владата:
Механички
Број На Модел На:
ДРС-C30D4 Електрични Тапа
Енергетска Ефикасност Одделение:
Одделение Една
Домување Материјал:
Пластични
Складирање / Tankless:
Инстант / Tankless
Моќност (W):
3000W
Капацитет:
бескрајни топла вода капацитет
Напон (V):
220V-250V
тапа бојлер:
електричен бојлер
Грејач Функција 1:
tankless бојлер
Грејач Функција 2:
До 60 Степен
Електрични Истекување Заштита:
Instand бојлер
Safe Класа:
Класа 1
Функција:
Брзо Греење Уред
Тапа Функција 1:
кујна тапа
Тапа Функција 2:
Тапа со филтрирана вода
Чешмите Функција 1:
Електрични вода, чешмите
Чешмите Функција 2:
Страна Во Вода, чешмите грејач

Додатоци на производот