0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
-20 %
Шампањ Боја 86mm Еден Контрола Switch Челична Рамка Ѕидниот Штекер Панел Електричен Штекер Со 2 И 3 Дупки Електричен Приклучок

Шампањ Боја 86mm Еден Контрола Switch Челична Рамка Ѕидниот Штекер Панел Електричен Штекер Со 2 И 3 Дупки Електричен Приклучок

DEN 384.00
DEN 480.00
Това е достапна

Количина на стоки


Ова електрична ѕид станица за полнење дава 2 дупки и 3 дупки моќ порт, со еден контрола switch. Со златна боја, повеќе професионални и убав дизајн. Идеален за употреба во станбени, комерцијални и здравствени апликации, како што се домови, канцеларии , хотели, аеродроми, салони и продавници за кафе. Боја : Златна Тип : 2 игли и 3 пина моќ приклучок + префрлување на Текст : AC110 V~250 V, 13 A, 50/60 Hz. Панел Материјал : Пламен Retardant PC Големина : 86mm*86mm Нето Тежина : 130g 1 Парче x Ѕидниот Штекер ( 5 иглички моќ приклучок + switch )
1) да ја прифатиме Alipay, Запад Унија, TT. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ. 2) Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката. 3) Ако не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена. 1. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. (Освен некои земји и APO/FPO) 2. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка. 3. Ние само брод да се потврди цел адреси. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса. 4. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само. 5. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона. 6. Ако не сте добиле вашата пратка во рамките на периодот на валидност, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. Нашата цел е задоволството на клиентите! 7. Поради акции статус и временски разлики, ние ќе изберете да брод од вашиот објект од нашиот прв располагање со магацински простор за брза испорака. 8. Ние продавачот не се во надлежност на увозни давачки, купувачот е одговорен за тоа. Секој спор предизвикан од ова е неразумно. 9. BR купувачот ве молиме наведете cpf или cnpj, тоа ќе биде подобро за вас да се добие побрзо. благодарение 1. Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот таа е примена. Ако овој објект е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, се смета дека се користи и НИЕ ЌЕ НЕ ИЗДАДЕ ЌЕ ВРАЌАЊЕ НА парите ИЛИ ЗАМЕНА. НЕМА ИСКЛУЧОЦИ! 2. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашиот po#. 3. Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, по двете Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од aliexpress. Или, можете да изберете да имате замена. Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно и helpfup за нашите долгорочни бизнис. Бараме дека ќе контактирајте со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што ќе може да на задоволително ниво се обрати вашите грижи. Ви благодариме на соработката !

Основните својства

Стандард:
Universal Plug
Продолжување Должина На Кабел:
Никој
Заштита Од Преоптоварување:
Yes
Примена:
Болница,Комерцијални,Индустриски,Станбени / Општа Намена
Места Број:
2
Синхрони Исправање Технологија:
No
Под контрола се Префрлите:
No
Број На Модел На:
NEW7-L43902
Бренд Име:
UKITSON
Број на USB Порти:
Никој
Господар Префрлате:
No
Номинална Напон:
110-250V
Заземјување:
Стандард Заземјување
Surge Protector:
No
Еден USB Max Излез:
Никој
WIFI:
No
Тип:
Електричниот Приклучок
Номинална Струја:
10A
боја:
Golden
димензија:
86X86mm
Панел Материјал:
Сјајни Заврши / Пламен Retardant Пластика
Апликации:
Хотел/ Office/ Home/ Училиште/Сала За Состаноци
Завртка дупка растојание:
60mm
Пакување:
пластична кеса
Количина:
1 Парче
Гаранција:
12 месеци

Додатоци на производот