0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
-15 %
Оригиналниот Innokin Зенит MTL Резервоарот 4ml Зенит Atomizer Устата на белите Дробови Vaping Резервоарот со 0.8 ohm/1.6 ohm Coi E-cig Огромен Пареа Atomizer

Оригиналниот Innokin Зенит MTL Резервоарот 4ml Зенит Atomizer Устата на белите Дробови Vaping Резервоарот со 0.8 ohm/1.6 ohm Coi E-cig Огромен Пареа Atomizer

DEN 1179.00
DEN 1387.20
Това е достапна

Количина на стоки


Innokin Зенит MTL Atomizer 2ml/4ml
Производ Вовед
Новиот Innokin Зенит Atomizer е соработка помеѓу Фил Busardo, Димитрис Agrafiotis, и Innokin која има за цел да создаде лесен и интуитивен устата на белите дробови (MTL) vaping со заменливи серпентина глави. Се усвојува една 1.6 ohm Ka1 серпентина за ладилник vape во долниот wattage и еден 0.8 ohm Ka1 серпентина за малку потопол vape на повисоки wattage. Заедно со лесен врвот пополни пресврт дизајн кој автоматски ќе се исклучи на течен проток при пополнување со цел да се спречи поплавување и шумолењето, прилагодлив дното струење контрола и лесно замена серпентина дизајн, Зенит е апсолутно добар избор за MTL љубовници. 4ml Стандардна Верзија и 2ml TPD Верзија е достапна.
Параметри Дијаметар : 24.7 x 58.2 mm(4ml)/ 24.7 x 48.9 mm(2ml) Капацитет : 4ml(стандардна Верзија)/ 2ml(TPD Верзија) Серпентина : 0.8 ohm Ka1 (15-18 W) / 1.6 ohm Kanthal(10-14 W) Тема : 510 нишка
Иновативни MTL atomizer со извонредна vape Уникатен 1.6 ohm/ 0.8 ohm серпентина за најдобри MTL vaping Погодно врвот пополни пресврт дизајн без протекување Прилагодливи дното струење контрола Лесно замена серпентина дизајн
Тоа доаѓа со 1x Зенит Atomizer 1x Резервни 0.8 ohm KAL Серпентина 1x Резервни Капе Совет 4x Замена Отворот O-Прстени 1x Quick Start Водич
Едноставно пакување. Вообичаено Пакување од фабриката, пакување и е предмет на промена без претходна најава.
510 тема. Празни atomizer. Вие исто така може да се добие замена 0.8 ohm/1.6 ohm Зенит серпентина.

Основните својства

Отпорот:
2ml, 4ml
Бренд Име:
INNOKIN
Број На Модел На:
Зенит MTL Atomizer
Компатибилен Модел:
510 нишка
Калеми Тип:
Заменливи
Материјал:
Метал
големина на резервоар:
24.7 x 58.2 mm(4ml)/ 24.7 x 48.9 mm(2ml)
Тема:
510 нишка
Капацитет на резервоар:
4ml(стандардна Верзија)/ 2ml(TPD Верзија)
Серпентина:
0.8 ohm Ka1 (15-18W) / 1.6 ohm Kanthal(10-14W)
боја:
Црна, Сребрена, Црвена

Додатоци на производот