0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
-47 %
бесплатен превозот 2 инчи (4.6 cm) Дијалогот дизајн занает удар хартија дупка удари за DIY scrapbooking удари ева пена удар

бесплатен превозот 2 инчи (4.6 cm) Дијалогот дизајн занает удар хартија дупка удари за DIY scrapbooking удари ева пена удар

DEN 837.00
DEN 1578.24
Това е достапна

Количина на стоки

2 инчи (4.6 cm) Дијалогот дизајн занает удар хартија дупка удари за DIY scrapbooking удари ева пена удар
Опис :
100% Нов Бренд И Висок Квалитет
Материјал : ABS + Метал
Удар Големина : 2 инчи
Големина на цвет намалување на : околу 4,6 cm
Употреба : Оркестарот, За подарок
Повод : Одмор, Партија
Како Подарок За Вашиот Пријател,
Се Применува На Мобилен Телефон Декорација, Дома Декор
Едноставна Операција, Долг Работен Век
печатени на хартија поинаква форма на картичка
печатени на хартија различен облик Може да ги красат семејство и мобилни телефони
Пакет : 1 Buc Втиснување уред боја испратени по случаен избор
Сакате други големини или во форма, ве молиме контактирајте со нас. Ви благодариме.
1) За Германија клиенти , ако у сакате да брод од страна на Fed Ex или ТНТ , ве молиме кажете ни ја вашата EORI број . Без нив, ние можеме само со DHL, Хонг Конг пост или Кина Пост !
За руски клиенти , ве молиме кажете ни го вашето име и презиме (најмалку 3 зборовите) , вклучувајќи име, средно име и презиме, инаку руската Пост ќе не ослободува парцели и да се врати во Кина !
За Бразилската/Аргентина/Чиле клиенти , ако сакате да брод од страна на Fed Ex, DHL, ТНТ, UPS-от, ве молиме да ми кажете вашиот даночен број ( CUIT, CPF или CNPJ ). Без тоа, Царинската ќе се врати стоката во Кина .
2) превозот во Светот (Освен некои далечни земји); Купувачот е одговорен за Далечински Област Доплата, било Царински давачки или Увоз даночни ако излезе.
3) Наредби обработени навремено по плаќање на проверка.
4) Ние само брод да се потврди цел адреси. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса.
5) Услуга транзит време е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Транзит време може да се разликува одлагање, особено за време на сезона.
6) Ако не сте добиле вашата нарачка по истекот на 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе трага на вашата цел и се вратам на вас побрзо. Нашата цел е задоволството на клиентите!
1) Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот примени. Ако објектот е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, ќе се смета користи и ние не ќе наплата тебе.
2) Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и мора да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашата цел ID.
3) Ние ќе рефундирање на вашите целосната исплата по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, откако купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од aliexpress. ИЛИ, можете да изберете да имате замена.
4) Ние ќе ги сноси сите превозот цена, ако производот(ите) што е (се) не како рекламира.
Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите. Повратни информации е многу важно. Бараме дека ќе контактирајте со нас веднаш, пред да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што ќе може да се изврши до вашето задоволство.

Основните својства

Број На Модел На:
2 инчи
Материјал:
ABS + алуминиумски пластика

Додатоци на производот