0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
-20 %
Едноставна Праска Срце Гроздобер Pendant Ѓердан Кристал цвет Приврзоци Жените Ѓердани корејски јаже октоберфест Ѓердан Ѓердан

Едноставна Праска Срце Гроздобер Pendant Ѓердан Кристал цвет Приврзоци Жените Ѓердани корејски јаже октоберфест Ѓердан Ѓердан

DEN 113.00
DEN 141.12
Това е достапна

Количина на стоки


Опис на производот : На Edelweiss Ѓердан со Rhinestones е изработен од сребро-обоените метали и карактеристики rhinestones во центарот на edelweiss шарм. Убави планински цвет е традиционален est мотив во Баварија. Костимот накит совршен за Dirndl, lederhosen костими и блуза,Со Strass Edelweiss Валентин ,Свадба ,Октоберфест ,партија.
Материјал : цинк легура (никел - бесплатно)
Pendant Големина : 38mm
Синџир Должина : околу 42cm
Тежина : околу 16g (без пакување)
Обложено : Антички Сребрен (другите бои може да се сопствени направени)
Пакет : Со OPP Кеси
Вашите дизајни и wholesales се добредојдени
Повеќе Квантитет Повеќе Попуст
Сите Продукции се Директно од Нашата Фабрика
Ова се усогласат на барањата на еу за животната средина
Белешки За Избор
Ако сакате да дизајн било која од вашите сопствени ѓердан,ве молиме да ни кажете на вашите умови или какви било детали,ние може да ви помогне да го произведува, или било кој стил слики кои сакате да ги испробате,добредојдени да ни испратите ваша слика или примерок. ние сме мило да го направи тоа .
1.поради светлината и на екранот за поставување разлика,објектот е боја може да биде малку поинаков од слики. 2.ве молиме погледнете го Слика Опис за големината детали. Русија Клиент Забелешка : за Да се осигура дека можете нормално да прими предмети,ве молиме користете вашиот полно име и правилен поштенски код да се направи цел,ви благодариме за вашата поддршка. 1. Ако ви треба брза испорака од Експрес (EMS,Fed Ex,DHL),plsease да контактирате со нас преку trademanager или е-пошта.ние ќе се најде на најниска цена за вас! 2.Ако сте повторно продавачот треба пад на превозот.Ние ќе се обидеме потрудиме да обезбеди најдобра услуга и споделување на повеќе добри и квалитетни модни елементи со вашите клиенти! Ние не ќе се открие некоја од нашите информации,само на ваше име. 1.Ние прифаќаме alipay тука. 2.Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ. 1.Во случај да сте го добиле дефект на објектот, што го има до 15 дена од денот на приемот на барањето за враќање или замена за нова. 2.Ќе има прилика кога ќе примите предмети кои се различни од опис.Во таков случај,ние бараме да контактирате со нас веднаш, така што може да се поправи ситуацијата.Вашето задоволство е важно за нас и ние го цениме вашиот бизнис.Ве молиме ни e - mail. 1.За вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас. Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги. 2.Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги, ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да leav negaive повратни информации.Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите.бидете среќни,ви благодарам многу.
Опис на производот :

Основните својства

Должина:
42CM
Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Срцето
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Синџир Тип:
Јаже, Верига
Пол:
Жените
Бренд Име:
QIDIEHUA
Број На Модел На:
MX012
Ѓердан Тип:
Chokers Ѓердани
Стил:
Чешка
Функција:
Порака За Потсетување,Расположение Tracker
Pendant Големина:
40mm*40mm
Метали Тип:
Цинк Легура
Материјал:
Кристал
is_customized:
Yes
Сезоната:
Пролет лето Есен Зима
боја:
црна, црвена fuchsia сина belge
Кабелот:
корејски јаже
производство:
ји ву минг xuan накит Фабрика

Додатоци на производот