0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
-20 %
Olaru Satr Накит Природен Камен Голем Пад Геометрија Ѓердан Neckalces Топла Бохемија Макси Јака Ѓердан Накит трговија на Големо ПРОДАЖБА

Olaru Satr Накит Природен Камен Голем Пад Геометрија Ѓердан Neckalces Топла Бохемија Макси Јака Ѓердан Накит трговија на Големо ПРОДАЖБА

DEN 153.00
DEN 191.04
Това е достапна

Количина на стоки


Основните својства

Бренд Име:
olaru
Метали Тип:
Никој
Пол:
Жените
Ѓердан Тип:
Chokers Ѓердани
Стил:
Тренди
Синџир Тип:
Змија Синџир
Материјал:
Акрилик
Број На Модел На:
FL41
Обликотшема:
Геометриски
Pendant Големина:
како фото
Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
боја:
како фото
Dropshipping:
Yes
Пакет:
Opp Кеси
Повод:
Годишнина, Ангажирање, Подароци, Партија
Потекло:
произведено во Кина
фабрика:
Yes
Експрес Слободен Испорака:
Цел>150usd Слободни DHLЕМСFEDEX
Стил:
Ѓердан neckalce
Тежина:
57g
Големина:
Chain long 47CM

Додатоци на производот