0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
-26 %
1mm Мода Сребро Синџир Гарантира Чиста 925 Фунта Сребро Синџир Ѓердан 44cm YH5004

1mm Мода Сребро Синџир Гарантира Чиста 925 Фунта Сребро Синџир Ѓердан 44cm YH5004

DEN 568.00
DEN 768.00
Това е достапна

Количина на стоки


Добредојдовте На Нашата Продавница
925 Фунта Сребрен Накит Сосема Нов Како Слики
Опис : Сребро Синџир ѓердан
Материјал : вистински 925 фунта сребро Позлата : Родиум Позлатен.Nickle Слободни Тежина : Appr 2.7 g Големина : Appr 1mm Главниот Камен : никој

Основните својства

Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Парична казна
Бренд Име:
RUEWAA
Ѓердан Тип:
Синџири Ѓердани
Certificate Type:
CCGTC
Обликотшема:
Капка Вода
Стил:
Романтични
Пол:
Жените
Метали Тип:
Сребро.
Број На Модел На:
YH5004
Главниот Камен:
Никој
Повод:
Партија
Синџир Тип:
Линк Синџир
Метал Печат:
925,Фунта
Страна Камен:
Никој
Pendant Големина:
1mm
Позлата:
Родиум Позлатен, Nickle Слободни
Накит Главен Материјал:
925 Sterling silver
Пол:
Жени, Деца
Место на Потекло:
Guangdong, Кина (Копно)
is_customized:
Yes
Метал Печат:
925,Фунта
Должина:
43cm

Додатоци на производот