0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
-49 %
SA SILVERAGE 925 Sterling Silver Гроздобер Синџири Ѓердани За Жени Со Пуканки Синџир colar колиер femme Нова Година Подароци 14.9 g

SA SILVERAGE 925 Sterling Silver Гроздобер Синџири Ѓердани За Жени Со Пуканки Синџир colar колиер femme Нова Година Подароци 14.9 g

DEN 1517.00
DEN 2975.04
Това е достапна

Количина на стоки


Основните својства

Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Парична казна
Сертификат Број:
589621
Бренд Име:
SA SILVERAGE
Ѓердан Тип:
Синџири Ѓердани
Pendant Големина:
185mm
Синџир Тип:
Пуканки Синџир
Пол:
Жените
Метали Тип:
Сребро.
Certificate Type:
Трета Страна Оценување
Главниот Камен:
Никој
Метал Печат:
925,Фунта
Страна Камен:
Никој
Број На Модел На:
79L6004000
Обликотшема:
Круг
Повод:
Годишнина
Стил:
Гроздобер
is_customized:
No
должина на ѓердан:
450mm
Ѓердан Тежина:
14.9 g(референца)
Метал:
925 Sterling Silver Парична Казна Накит
Тип:
Долги Ѓердани Приврзоци за Жени
Печат:
SA & S925
Пакет:
Подарок Кутија со Сребро Полирање Платно
Синџир Тип:
Монистра синџир

Додатоци на производот