0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
-5 %
Многу 10 кабли/ 4inch 11cm 568B UTP CAT5E Ethernet RJ45 Patch Кабел Мрежен Кабел

Многу 10 кабли/ 4inch 11cm 568B UTP CAT5E Ethernet RJ45 Patch Кабел Мрежен Кабел

DEN 342.00
DEN 359.52
Това е достапна

Количина на стоки


Многу 10 кабли/ 4inch 11cm 568 B UTP CAT5 E Ethernet RJ45 Patch Кабел
Со украсениот приклучоци за долготрајни дизајн, овие кабли користат новите бакар облечени Челик насоки
Спецификација :
Кабел материјал : OFC(Кислород Слободни Бакар)
Жолта
4 извртени пар кабли
26 AWG
RJ45 8 жица (8 P8 C) украсениот конектори
UTP
Објектот Се Вклучени :
4inch 568 B UTP CAT5 E Ethernet RJ45 Patch Кабел x10

Основните својства

боја:
Жолта
Должина:
оклопна:
No
кабелот тип:
Cat5e
Бренд Име:
Dslrkit
Број На Модел На:
4inch
Пакет:
Yes
Материјал:
OFC(Кислород Слободни Бакар)

Додатоци на производот