0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
-26 %
50Pcs Злато Позлатен RJ45 Нето Мрежни Кабли Модуларен Приклучок Cat5 CAT5e Конектор 8P8C utp Unshielded Модуларен Rj45 Приклучок Терминали

50Pcs Злато Позлатен RJ45 Нето Мрежни Кабли Модуларен Приклучок Cat5 CAT5e Конектор 8P8C utp Unshielded Модуларен Rj45 Приклучок Терминали

DEN 70.00
DEN 95.04
Това е достапна

Количина на стоки

Опис : 100% сосема нов и висок квалитет на RJ45 8 Пина Мрежен Кабел Глави / Приклучоци RJ45 8 P8 C Приклучокот, За употреба со Заробени/Солидна Cat5/Cat5e кабли Злато позлатен води за подобро податоци пренесување и повисока јачина на сигналот J45 модуларен приклучок . Апликација за Cat5, Cat5e, Cat6 Кабел . Глава Стил : 8 P8 C . Обезбедува вирус помош за кабел . За користење со цврста или заробени круг кабел . Овие чизми се во Црвено или со Сива боја (ќе испрати по случаен избор) Пакет вклучува : 50*RJ45 Модул Приклучоци /RJ45 Чизми
Плаќање :
1.Ние прифаќаме Alipay. Запад Унија,TT. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку сигурна исплата процес ЗАЧУВАМ. вие исто така може да се провери од here : https : //helppage.aliexpress.com/buyercenter/index.htm
2.Ние се задржи за да можете за 7 дена, па ве молиме да се направи исплата во рок од 7 дена. ви благодарам многу.
3.Ако не можете да проверите веднаш по аукција блиску,ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања.
Забелешка : Ако сте се одлучиле да купите оваа точка,ве молиме да обрнете, веднаш штом ќе може да се,па ние можеме да брод на што побрзо.
Испорака :
1. Ние ќе ја испрати на предмети во рок од 5 дена (освен викендите и државните празници) откако вашата уплата е завршен.
2.Оставете ни го вашето право адреса пред да се плати,за руски клиенти остави правото Име(вклучува 3 зборовите : )
3.Ние нудиме најголем дел од превозот начин за вас да се избере .некаде ние исто така го избере најдобриот превозот начин за вашата нарачка.
4. Различни превозот начин со различно време на испорака ,да повеќето на земјата ,тоа трае околу 20-50 дена, но во топла продажба сезона ,времето ќе биде подолго.се надевам дека ќе може да се разбере. ако било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас
Враќање Враќање :
1.Имате 14days да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот таа е примена.Ако овој објект е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена,се смета дека се користи и НИЕ ЌЕ НЕ ИЗДАДЕ ЌЕ ВРАЌАЊЕ НА парите ИЛИ ЗАМЕНА.Нема ИСКЛУЧОЦИ!Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина.
2 .Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број,специфична причина за враќање
3.Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА WINNIGN ПОНУДАТА ИЗНОС,по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени,По двете купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од aliexpress.ИЛИ,можете да изберете да имате замена.
4.Ние ќе ги сноси сите превозот цена, ако производот(ите) што е (се) не како рекламира.

Основните својства

Бренд Име:
TCAM
Број На Модел На:
Q1FCL00021
кабелот тип:
Cat5e
оклопна:
No
Пакет:
No

Додатоци на производот