0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
-10 %
ZOBWN Ретро жените наочари рамка Lunettes oculos де grau feminino eye glasses Oculos де grau masculinos јасно леќа masculinos

ZOBWN Ретро жените наочари рамка Lunettes oculos де grau feminino eye glasses Oculos де grau masculinos јасно леќа masculinos

DEN 691.00
DEN 767.52
Това е достапна

Количина на стоки


1-За Zobwn Оптички co.,ltd :
Ние си имаме свој рамка фабрика, цената е нашата фабрика извоз, трговија на големо цена и зачувај за вас, многу стилови се достапни за вашата, изберете и повеќе од 1000 стилови во парк , еден цел да може да се меша со разни материјали, видови, стилови, модел и боја , секоја рамка се во добра состојба и ќе ја испита секој еден пред пратката, брза испорака, превозот цена може да се добие добар попуст да ги споделат и да го зачувате за вас, сите изразат услужна компанија имаме контакт ALIEXPRESS STANRD ПРЕВОЗОТ // ALIEXPRESS SAVER // ALIEXPRESS ПРЕМИУМ ПРЕВОЗОТ // E-Пакет // EMS // DHL / / ФЕДЕКС // Yan Вен Економија / , ние може да избере најдобра брз и економски курир за вас, тоа е многу погодно . Цена : повеќе квантитет ќе ги купите, повеќе попуст ќе го добиете!
2-Детал informtaion за производи :
Име На Модел : 2612
Материјал : А cetate пред + stainess челик пред + ацетат храмови
Има 1 модели вкупно 6 бои да се избере, ве молиме проверете ги следните детали слики.
MOQ : 1 BUC
3 -За производи слики :
4-Пакет Детали : (прилог фотографии)
5Плаќање & Испорака
Ние accpet плаќање преку T/T, Westen Union, Paypal, Зачувам, Alipay, L/C Moneygram
Ние претпочитаат Зачувам, полесно е и за нас.
Ние брод на светот во рок од 3 работни дена ofter плаќање е потврдено.(Aliexpress трае 24 часа, за да го потврдите вашето плаќање.
Ние брод на дадената адреса на Aliexpress. Твоето Полно име, compleate адреса и контакт број се потребни.
Ако наредби се врати за нецелосни информации адреса, ние не сме одговорни за тоа.
Ние обезбедуваме бесплатен превозот од Кина Пост Воздух и e Packet. Тие обично се 15-26 дена во вашата земја. Понекогаш тоа ќе ви го одложи за лошите временски услови или сопствени проблеми. Ве молиме да бидете трпеливи.
Нормално, пакетот може да се следи во рок од 15 дена.
Ако не се/t добиете ittem во рок од 30 дена, pls нас контакт и ние ќе ви помогнат да ги пратите на тоа.
Ако ви треба побрзо испорака, ние може да се испрати на стоките од страна на EMS, DHL, UPS-от, FEDEX (ќе треба дополнителни трошоци)
6Сопствени Даночни
Ние не признава било каква cutomes должност или данок, но ние ќе се потрудиме да ви помогне ако постои било царинска проблем со вашиот пакет.
Ние може да го прогласам за ниска вредност да им помогне на reuce вашиот данок, ве молиме да ни остават порака ако е потребно.
7Повратни информации :
Вашето мислење е навистина важно за нас, ве молиме да потрае неколку секунди за да се остави голема повратни информации доколку вашиот задоволни со нашите производи или услуги, ви благодарам многу!!
Негативни повратни информации не може да се решаваат проблемите, комуникации е мостот на човечкиот ум и целиот свет е секогаш убава под мазна комуникации.
Ако нашата стока или услуга не ги задоволи вас, ве молиме да ни даде шанса да се подобри пред отворањето на спорот. Ние секогаш се прави се потрудиме да ви помогне.
8Враќа
Предмети треба да бидат вратени за нас во рок од 7 дена од денот на приемот, доколку постои било каков проблем.
Ве молиме контактирајте со нас пред да се врати неисправни објект.
Се врати ставки треба да вклучуваат orginal пакување и додатоци.
Превозот и предавање пријави се неповратни во секој случај.
9Политика На Враќање :
Ако производот ќе примите не е како што е опишано или низок квалитет, продавачот ветува дека ќе може да се врати пред цел завршување (кога ќе кликнете 'Потврди Нарачка Примени' или надминуваат потврда временска рамка) и да се добие целосна наплата. На враќање превозот надомест ќе биде исплатен од вас. Или, можете да изберете да го задржи производот и се согласувам на наплата на износот директно со продавачот.
Н. Б. : Ако продавачот дава "Подолго Заштита" услуга за овој производ, вие може да побара за наплата до 15 дена по цел завршување.

Основните својства

Тип На Објект:
Eyewear Додатоци
Eyewear Додатоци:
Рамки
Пол:
Жените
Бренд Име:
ZOBWN
Рамка Материјал:
Ацетат
Шаблон Тип:
Цврста
Број На Модел На:
2612

Додатоци на производот