0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
-16 %
FEELDO Автомобил Refitting DVD рамка За Toyota RAV4 2006-2012 DVD панел Цртичка за Полнење,Fascia,Радио Рамка,Аудио рамка #AM1738

FEELDO Автомобил Refitting DVD рамка За Toyota RAV4 2006-2012 DVD панел Цртичка за Полнење,Fascia,Радио Рамка,Аудио рамка AM1738

DEN 996.00
DEN 1185.60
Това е достапна

Количина на стоки

Одговара : За Toyota RAV4 2006-2012 Опис : Точка Име : Fascia Рамка Тип : Двоен Din Материјал Тип : АБС Боја : Црна како слика Сместување : Табла Место на Потекло : Кина (Копно) Димензии на Двојно Din Главата Единица (и) : 1) Двоен din внатрешна големина : 178*102mm 2) Двојно din внатрешна големина : 173*98mm Usege : За universle dvd плеери да биде инсталиран на повеќето видови на автомобили,надвор се движи, не можат да се исполнат и,така треба да го инсталирате со овој вид на рамката за да се направи совршен инсталација.

Основните својства

Тип На Објект:
Fascias
Година:
2006-2012
Специјални Функции:
-
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CC
Објектот Тежина:
0.4kg
Објектот Должина:
1inch
Бренд Име:
FEELDO
Објектот Ширина:
1inch
Објектот Висина:
1inch
Материјал Тип:
ABS
Име На Модел:
За Toyota RAV4

Додатоци на производот