0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
16ft од 16ft led подови танц Преносни бела led подиумот свадба подот за концерт настан свадба

16ft од 16ft led подови танц Преносни бела led подиумот свадба подот за концерт настан свадба

DEN 316800.00
Това е достапна

Количина на стоки


СЛОБОДЕН БРОД Преносни white&црна led подиумот
Модел МК-WD01 Моќ Напон AC 90-240 V/50/60 Hz Бренд Име MOKA извор на Светлина Светла SMD5050, RGB, 16pcs животниот век на led 50000h Контрола & програма за Контрола на режимот 4 DMX 512 канали IP го Оценувате 53 Механички Сертификација CE, Ro HS Гаранција 1 година Место на Потекло Guangdong, Кина (Копно) Големина 24" x 24" x 1.2" Моќ 400w Светлина sourse LED монистра Пакување детали N.W. 9 KG G. W. 10 KG
Трговија терминот EXW, ФОБ Плаќање T/T, Western Union,Paypal MOQ
1 buc Пакет
Извоз на картон, flycase, дрвени случај Водечките време
Примерок цел : 5-7 дена
Голема цел : 15-20 дена ОЕМ ОЕМ е прифатлив Гаранција 1 година По услуга Ако постои проблем со производот, прво треба испратите слика или видео за нас, тогаш нека бидете сигурни дека она што е проблем во врска со производот, ние ќе се обидеме потрудиме да ви помогне .ако проблемот може да се користат дел да се реши ,ние ќе ви понуди замена за слободни Рок од 1 година.
Најчесто поставувани ПРАШАЊА
1.П : Дали ќе го прифати пад на превозот?
A : Да, ние не падне превозот, и нема да го напуштија информации за пратката.
2.П : Како можам да ги пратите мојата цел?
A : ние брод По ред надвор, нашите професионални услуги на клиентите ќе испратиме следење на број на вас на али. Можете да ги пратите пратката на DHL, Fed Ex, UPS-от, EMS, хонг конг Пост.. веб-сајт. Во меѓувреме, ние ќе го задржи на следење на пратката за вас, додека не го прими пратката за безбедност.
3.П : јас сум препродавач,јас би сакал да се купи многу делови од вашиот објект, што е трговија на големо цена?
А : Здраво,ви благодариме за вашето барање, ако би сакал да се купи голема количина, ве молиме испратете e-mail на нас, ние ќе ви даде најдобра цена, благодарение.
4.П : Како за даночниот? колку е тоа што се декларираат на фактура?
A : На плаќање што го направи не вклучува било царина ,Нашата компанија не презема какви било давачки во дестинација каунти. Но, ние може да се направи помала вредност фактура за вас, ако ви се молам.
За цената,ние ќе ви испрати преку море,тоа ќе е потребно околу 30 дена на пат;ако сакате со авион,ве молиме контактирајте со нас пред да нарачате.

Основните својства

Тип На Објект:
Фаза Осветлување Ефект
Приклучок Тип:
ЕУ Приклучок
Стил:
DMX Фаза Светлина
Повод:
Професионална Фаза & DJ
Број На Модел На:
МК-WD01
Влезен Напон:
AC90V-240V,50-60HZ
Тежина:
9kg
Место на Потекло:
Guangdong, Кина (Копно)
Извор На Светлина:
SMD5050, RGB, 16pcs
IP Оценка:
IP 53
Контрола на канал:
4 DMX 512 канали
Макс Излез:
400W
Животот Часа:
5000hrs

Додатоци на производот