0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
-9 %
18 led Блиц Светлина звук контрола на led шарени/ Бела Фаза Светлина Диско Strobe Светлина Клуб Фаза Осветлување Ефект

18 led Блиц Светлина звук контрола на led шарени/ Бела Фаза Светлина Диско Strobe Светлина Клуб Фаза Осветлување Ефект

DEN 961.00
DEN 1056.00
Това е достапна

Количина на стоки


Опис На Производот :
1. Напон : AC110-240 V,50-60 Hz
2. Моќност : 30 W
3. Извор на светлина : 18pcs RGB
4. Режим : Глас-контрола, Автоматски , Strobe светлината 5. Ефект : Strobe, промена на бојата.
6.Материјал : Пластични цемент
7. Пакување Големина : 24.5*5.5*14.5(cm)
8. Тежина : 0.6 kg

Основните својства

Тип На Објект:
Фаза Осветлување Ефект
моќност:
30W
Број На Модел На:
LS18
Бренд Име:
WAYUEVENT
Стил:
DMX Фаза Светлина
Напон:
90-240V
Повод:
Домашна Забава

Додатоци на производот