0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
-5 %
LED 90w RGBW Место Светло DMX512 висока моќност Движат Главата Светлина 3 аспект призма за Фаза свадба Диско ноќен клуб Партија фаза

LED 90w RGBW Место Светло DMX512 висока моќност Движат Главата Светлина 3 аспект призма за Фаза свадба Диско ноќен клуб Партија фаза

DEN 11737.00
DEN 12355.20
Това е достапна

Количина на стоки

Техничка Спецификација : 1.Напон : AC90 V-240 V,50-60 HZ; 2.Потрошувачка на енергија : 120 W; 3.Извор на светлина : 90 W бела боја, висока моќност ПРЕДВОДЕНА; 4.DMX канали : 6/16 DMX канали; 5.Контрола на владата : DMX512/Матер-роб/Авто се кандидира/Sound-actived; 6.Боја на тркала : 7 боја+ отвори; 7.Фиксна gobo тркала : 8 gobo+отвори; 8.Ротирачки gobo тркала : 6 gobo+отвори; 9.Призмата : 3 аспект призмата;Зрак Агол : 4°; 10.Фокус : Електронски линеарна фокус; 11.Dimmer : 0-100% линеарна dimmer; ТЕЖИНА&ГОЛЕМИНА
Н. Ж : 7 KG
G. W : 8 KG
Пакување големина : 43x32x24 CM/pc
>>>Потсетник : [1]немојте да се грижите за тарифата. Ние само го прогласи за Царинска за 30-50 долари. Според нашето искуство, 95% од наредби може да биде мазна, царинење. [2] Некои клиенти од области кои логистика не се добро развиени, како што се Источна Европа, итн., ве молиме контактирајте со нас. Можеби и ние ќе ви даде добра цена. [3] Кога ќе го добиете производот, ако производот е оштетен, ве молиме да се жали на локални курирска компанија во времето наместо на aliexpress. [4]Кога ќе го добиете производот, ако дел се водат за исчезнати, ве молиме контактирајте со нас во времето наместо на aliexpress. [5] Ако имате проблеми, ве молиме контактирајте со нас во времето. Ние ќе се обидеме потрудиме да ви помогнат да се реши проблемот.

Основните својства

Приклучок Тип:
ЕУ Приклучокот, НИ Приклучокот, АУ Приклучокот, велика БРИТАНИЈА Приклучок
Тип На Објект:
Фаза Осветлување Ефект
Стил:
DMX Фаза Светлина
Повод:
Професионална Фаза & DJ
Број На Модел На:
MC1004
Бренд Име:
MENGBA
Напон:
90-240V
моќност:
120W
Канали:
6/16 канали
Животен век:
50.000 часа
Контрола на владата:
DMX,Звук,Master/роб,auto
Пакување тежина:
60kg
Фиксна gobo тркала:
8 gobo+отворен
Ротирачки Gobo Тркала:
6 gobo+отворен
призма:
3 Аспект Призма

Додатоци на производот