0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
-47 %
голем 45x46cm Симулација на коњ со седло полиетилен&furs коњ модел дома декорација подарок d1920

голем 45x46cm Симулација на коњ со седло полиетилен&furs коњ модел дома декорација подарок d1920

DEN 3052.00
DEN 5759.52
Това е достапна

Количина на стоки


Прво,ви благодариме за вашата посета на нашата продавница , мора да биде неверојатно, ако висат надвор од нашата продавница.
имаме многу различни серии на играчки,и ние мора да понуди најдобра цена и со најдобар квалитет.
Материјал : внатрешната структура пластични садови
надвор структура furs
вистински објект слики што се следниве :

Основните својства

Тема:
Животните
Стил:
Вештачки
Материјал:
Пластични

Додатоци на производот