0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
-47 %
полиетилен&furs кафеава или бела 28x25cm коњ модел за Симулација на коњ проп дома декорација подарок d1930

полиетилен&furs кафеава или бела 28x25cm коњ модел за Симулација на коњ проп дома декорација подарок d1930

DEN 1247.00
DEN 2352.00
Това е достапна

Количина на стоки


Прво,ви благодариме за вашата посета на нашата продавница , мора да биде неверојатно, ако висат надвор од нашата продавница.
имаме многу различни серии на играчки,и ние мора да понуди најдобра цена и со најдобар квалитет.
Материјал : внатрешната структура пластични садови
надвор структура furs
вистински објект слики што се следниве :

Основните својства

Тема:
Животните
Стил:
Вештачки
Материјал:
Пластични

Додатоци на производот