0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
-47 %
голем 160x120cm убава паун модел на ширење пердуви опашот на занаетите партија проп,домашна градина декорација подарок p0899

голем 160x120cm убава паун модел на ширење пердуви опашот на занаетите партија проп,домашна градина декорација подарок p0899

DEN 14755.00
DEN 27839.52
Това е достапна

Количина на стоки


Прво,ви благодариме за вашата посета на нашата продавница , мора да биде неверојатно, ако висат надвор од нашата продавница.
имаме многу различни серии на играчки,и ние мора да понуди најдобра цена и со најдобар квалитет.
Материјал : внатрешната структура пластични садови
надвор структура пердуви
вистински објект слики што се следниве :

Основните својства

Тема:
Животните
Стил:
Вештачки
Материјал:
Пластични

Додатоци на производот