0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
-39 %
10PCS Мода Нерегуларни резби во Дрво Кабинет Рамка на Врата Дома Декор Дрвен Мебел и Украсни Дрва Занаети Цвеќиња Appliques

10PCS Мода Нерегуларни резби во Дрво Кабинет Рамка на Врата Дома Декор Дрвен Мебел и Украсни Дрва Занаети Цвеќиња Appliques

DEN 1171.00
DEN 1919.04
Това е достапна

Количина на стоки


100% Сосема Нов.
Убава дрво декоративни цвет одбор, кои може да се користат за декорација на ѕидови,
врати, кабинети, итн.
Може да се додадат на кабинети, прозорци, огледала, исто така, може да се користи како декоративни врати.
Силен Европски стил, врежан јасно.
Исклучителна резба модели убава, дебели класичен вкус.
Се создаде убава и елегантна Европски стил за вашиот дом.
Ви даде повеќе рафиниран и удобен живот.
Материјал : Дрво.
Големина : како фотографија .
Пакет листата :
Резба Decal Агол.10 PCS

Основните својства

боја:
5X5CM, 6x6CM
Големина:
10PCS
Бренд Име:
Ladyhouse
Материјал:
Дрво
Стил:
Модерна
Тема:
самовила
1:
Ретро Резба Decal Агол Applique Рамка Од Врата Ги Красат
2:
Ѕидот Врати На Мебел И Декоративни Фигурини Дрвени Минијатури
Пакет:
Резба Decal
Име:
врежан дрво appliques за мебел
5:
резби во дрво decal агол applique
6:
Ретро Гроздобер Unpainted Дрвени Резбани Decal
7:
Агол Applique Рамка За Мебел Дома Ѕид Кабинет Вратата Декоративни
8:
Дрво Applique на Мебел и декорација
9:
Резба Decal Агол
0:
Ретро Гроздобер Unpainted Дрвени Резбани Decal

Додатоци на производот