0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
Бесплатен Превозот 6pcs/многу Стакло Ангел Бел Транспарентно Стакло Материјал Ангел Мода Вечера Бел Дома Декорација Пријател Подарок

Бесплатен Превозот 6pcs/многу Стакло Ангел Бел Транспарентно Стакло Материјал Ангел Мода Вечера Бел Дома Декорација Пријател Подарок

DEN 2879.52
Това е достапна

Количина на стоки


Чаша Бел Ангел
* Читање Бел Ангел
* Јасно Стакло Материјал
* Димензии : висина е 8cm и ширина е 5cm.
* Пакување : секој во подарок кутија, тоа мора да биде многу убава
пријател подарок...
Производот Се Покаже
Повеќе Информации за продажба на Мало 100% платен од страна на T/T) или Western Union пред испорака трговија на Големо 1) L/C : 30% депозит по цел потврди, рамнотежа 70% L/В.
2) Т/T : 30% депозит по цел потврди, рамнотежа 70% пред испорака
3) Да Се Користи И Western Union. Пратката 1) Испраќање од експрес (ние може да се добие специјална Цена за вас) 2) Превозот со авион
3) да Брод од страна на Морето
Според вашите барања. Пакет 1) Професионална пакување со трик торба и стандардна картон. 2) Можеме да додадете лого, слики итн сите со вашето барање. Време на испорака : 1). Примерок : во Рок од 2 недели 2). Производство : 7-30days. Контрола на Квалитет :
1). Preproduction примероци ќе биде vailable пред производството,
2). На poduction ќе биде процес од страна на двете машина и квалификувани рачно изработени работници,
3). Дополнителните парчиња ќе бидат подготвени како бекап производи,
4). На prouducts ќе биде двојно проверете пред конечното пакување. По Услуга :
We' ll одговори на вашето прашање за предмети во рок од 24 часа (празници исклучени)
0086-013851089201 За Нас : Ние сме еден од најдобрите стакло labwares производители во Кина. Врз основа на повеќе од 10 години labwares извоз на искуства, нашите производи се
повеќето конкурентни на двете квалитет и цена.

Основните својства

Стил:
Европа
Материјал:
Стакло
Тема:
Љубов
боја:
Јасно
is_customized:
Yes

Додатоци на производот