0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
Нови~1Pcs/свиња/свинче/прекрасна животинско/самовила градина gnome/мов терариум оркестарот/занаети/бонсаи/figurine/home табела оркестарот/DIY материјали

Нови~1Pcs/свиња/свинче/прекрасна животинско/самовила градина gnome/мов терариум оркестарот/занаети/бонсаи/figurine/home табела оркестарот/DIY материјали

DEN 85.92
Това е достапна

Количина на стоки


1 Компјутер s
материјал : ПВЦ
големина : 3.4*2.4 cm
совршен декор за вашиот самовила градина и терариум

Основните својства

Бренд Име:
FOVO1
Материјал:
ПВЦ
Стил:
Пастирски
Тема:
самовила

Додатоци на производот