0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
-36 %
Креативен Дизајн Европската Апстрактен Карактер Портрет Ретро Канцеларија Сала Figurine Имитираат Антички Оркестарот Минијатури Дома Украси

Креативен Дизајн Европската Апстрактен Карактер Портрет Ретро Канцеларија Сала Figurine Имитираат Антички Оркестарот Минијатури Дома Украси

DEN 1386.00
DEN 2165.76
Това е достапна

Количина на стоки


Вовед :
Големина : Проверете со слики
Материјал : Смола
Функција : 100% Сосема нов и висок квалитет!
Предности :
1.Новиот Дизајн Ретро Карактер Портрет Оркестарот
2.Одличен Подарок За Пријател, Фестивалски Ден,Роденден, И Така натаму
3. Дома Docoration За Дневна Соба Сала Цртање Соба Купувачот Се Покаже
Топла продажба референца :
Плаќање : да ја прифатиме Alipay, Western Union, TT. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ. Ако не можете да касата веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена.
Испорака : Кога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест. Ние ќе ја испрати на предмети во рок од 3 дена откако вашата уплата е завршен. Ние не гарантира испорака време на сите меѓународни пратки се должи на разликите во царинската расчистување пати во поединечни земји, кои може да влијаат на тоа колку брзо вашиот производ е прегледан. Ве молиме имајте предвид дека купувачите се одговорни за сите дополнителни царински давачки, давачки и даноци за увоз во вашата земја. Овие дополнителни давачки може да се собираат во времето на испорака. Ние нема да наплата на превозот обвиненија за одбиени пратки. Превозот цена не вклучува никакви увозни даноци, и купувачи се одговорни за царински давачки. Слободен Испорака : Бесплатна испорака цел ќе биде испорачуван Кина Пост Воздух пошта која нормално ќе пристигне со 15-25 работни дена откако ќе бидат поставени. Некаде за царинска или времето проблем тоа ќе биде одложен неколку дена. Тоа може да биде до 30-45 работни дена.
Враќање/Поврат : Ние се трудиме да им служи на нашите клиенти најдобро што можеме. Ние ќе рефундирање на дека ако се врати на објекти, во рок од 15 дена од вашата приемот на предмети за било каква причина. Меѓутоа, купувачот треба да бидете сигурни дека на предмети вратени се во нивната оригинална услови. Ако објектите се оштетени или загубени кога тие се вратија, купувачот ќе бидат одговорни за таквата штета или загуба, и ние не ќе му даде на купувачот целосно враќање на средствата. Купувачот треба да се обиде да поднесе барање со логистичка компанија за враќање на цената на штета или загуба. Купувачот ќе биде одговорен за такси превозот да се врати предметите.
Повратни информации : Вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас. Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги. Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги, ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации. Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите

Основните својства

Стил:
Европа
Бренд Име:
Бран Ризик
Материјал:
Смола
Тема:
Луѓе
Употреба:
дома декор,подароци,ракотворби
Тип:
партија Костими & Додатоци
Тема:
Карактер
Употреба:
екранот реквизити
Use2:
дома украси/свадба подарок
Употреба:
Модерен дом декорација додатоци
Видови На Орнаменти:
Десктоп декорација

Додатоци на производот