0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
-5 %
25cm Цртан филм кадифен играчки Кадифен Кајл играчки Сива Gru е куче за момчиња и девојки подарок

25cm Цртан филм кадифен играчки Кадифен Кајл играчки Сива Gru е куче за момчиња и девојки подарок

DEN 518.00
DEN 545.28
Това е достапна

Количина на стоки


големината е за : 25cm

Основните својства

Карактеристики:
Филм & TV,Полнети & Кадифен
Пол:
Унисекс
Возраст Опсег:
8-11 Години,12-15 Години,13-24 Месеци,5-7 Години,0-12 Месеци,Grownups,2-4 Години
Предупредување:
не близина ела
Бренд Име:
FashT
Број На Модел На:
lv90
Материјал:
Памук
Димензии:
25cm
Пополнување:
PP Памук

Додатоци на производот