0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
-9 %
NICI Шума Животно Лав Кадифен Играчки, Бебе Подарок, Детска Играчка трговија на Големо со Бесплатен Превозот

NICI Шума Животно Лав Кадифен Играчки, Бебе Подарок, Детска Играчка трговија на Големо со Бесплатен Превозот

DEN 655.00
DEN 719.52
Това е достапна

Количина на стоки


Бренд нови
Mearsurement : прибл 50cm за кадифен,
Количина : 1 КОМПЈУТЕР
Направени од високо-одделение мека кадифен. Сите на нов материјал.
Одличен подарок за некој посебен
Одлично за собирање
Може да биде машина за перат и фен
Може да се испраќаат веднаш
Објектот останува во пушите, пет-слободен средина
Објектот е исто така на располагање за промет на големо, е-мејл мене за детали
Ние ги преземе сите одговорноста за нашите предмети.100% Гаранција. Ве молиме купување сигурни!

Основните својства

Тип На Објект:
Животни
Карактеристики:
Полнети & Кадифен,Мека
Предупредување:
пушите, пет-бесплатно
Пол:
Унисекс
Возраст Опсег:
> 3 години
Тип:
Кадифен/Нано Кукла
Пополнување:
PP Памук
Материјал:
Кадифен
Животни:
Лав
Број На Модел На:
M, L
Форма:
ANIAMLS
Тема:
NICI

Додатоци на производот