0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
-9 %
Куче Кадифен Играчки, Lovley Chihuahua за Симпатична Бебе/ Деца Подарок Кадифен Играчки Бесплатен Превозот

Куче Кадифен Играчки, Lovley Chihuahua за Симпатична Бебе/ Деца Подарок Кадифен Играчки Бесплатен Превозот

DEN 345.00
DEN 378.72
Това е достапна

Количина на стоки


Бренд нови
Mearsurement : прибл 20cm за кадифен,
Количина : 1 КОМПЈУТЕР
Направени од високо-одделение мека кадифен. Сите на нов материјал.
Одличен подарок за некој посебен
Одлично за собирање
Може да биде машина за перат и фен
Може да се испраќаат веднаш
Објектот останува во пушите, пет-слободен средина
Објектот е исто така на располагање за промет на големо, е-мејл мене за детали
Ние ги преземе сите одговорноста за нашите предмети.100% Гаранција. Ве молиме купување сигурни!

Основните својства

Тип На Објект:
Животни
Карактеристики:
Полнети & Кадифен,Мека
Предупредување:
пушите, пет-бесплатно
Пол:
Унисекс
Возраст Опсег:
13-24 Месеци
Тип:
Кадифен/Нано Кукла
Пополнување:
PP Памук
Материјал:
Кадифен
Животни:
Куче
Број На Модел На:
S
Форма:
Животни
Тема:
Животни

Додатоци на производот