0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
-30 %
BOLAFYNIA Деца Кадифен Полнети Играчки симулација жирафа Декорација кадифен Бебе Детска Играчка за Божиќ Подарок за Роденден

BOLAFYNIA Деца Кадифен Полнети Играчки симулација жирафа Декорација кадифен Бебе Детска Играчка за Божиќ Подарок за Роденден

DEN 1412.00
DEN 2016.96
Това е достапна

Количина на стоки


ДОБРЕДОЈДОВТЕ НА НАШАТА ПРОДАВНИЦА
Краток Вовед
Како подарок за деца детска девојка Кадифен Полнети играчки Дома декорација партија Материјал направен од страна на пп памук, Должина 80см Информации за Производот Производи Име : BOLAFYNIA Деца Кадифен Полнети Играчки Бебе Дете Играчка за Божиќ кукла Роденденски Подарок
Објектот
Спецификација&Се Грижи
Тип
Животни кадифен полнети играчки
Материјал
Полиестер/PP памук
Големина
должина 80см
Тежина
Боја
Како слики
Функција
Меки,удобни
Возраст
сите возраст опсег
Пол
Унисекс
Technice
Отпечатени или Извезени
Погоден
Деца Играчки,Дома Декорација,Партијата,
Компанијата Подароци и др.
Услуга
ОЕМ,ODM Пакет 1 компјутер спакувани Подарок Торба или пп торба
Производот Се Покаже
Грижа Инструкции
Политика на враќање и Наплата
По примањето на предметите, постои едноставен начин да се решат проблемите во врска со квалитетот, квантитетот, разликата со опис или да ја испратите на погрешна стоки. Само пратете ни е-мејл. Ние ќе ви одговори во рок од 24 часа до вас. Тоа е нашата чест да ви понудиме пријатно шопинг искуство.
Ве молиме имајте во предвид следните чекори :
1.E-mail или chat од Трговија Менаџер со нас во рок од 7 дена по примените стоки
2.Ве молиме да испратите фотографии или видео за да ни го покаже проблем или други детали на стоката
3.Враќање на предмети за нас со следење на број, ние ќе испорака на нов објект за да што ПОБРЗО
Повратни информации
Ние го цениме вашето мислење, ако се чувствуваат среќни за шопинг, ве молиме да ни остават позитивен фидбек со 5 ѕвезди наместо да остави негативни повратни информации, ви благодарам.
Најчесто поставувани ПРАШАЊА
П дали постои следење на број за мојот објект?
A : Да,ние брод секој ред со нивниот следење на број, и можете да го видите на пратката статус на соодветниот веб-сајт.
П : Што е производ пакет?
A : Orarganza подарок кеса +торба курир
П : јас би сакал да се купи многу делови од вашиот објект , што е трговија на големо цена?
А : Здраво,ви благодариме за испитување, ако би сакал да се купи многу парчиња, ве молиме контактирајте со нас .ние ќе треба број на вас треба да ви даде повеќе поволна цена.
П : Ако јас сакам да го направам прилагодите производи, дали е тоа во ред?
A : Да, ние прифаќаме прилагодување, ако имате било какви идеи, слики или примероци, ние би сакале да дизајн за вас и да ја направат примероци во рок од 7 дена, повеќе детали, разговор со нас од страна на trademanager.

Основните својства

Висина:
80см
Тип На Објект:
Животни
Карактеристики:
Полнети & Кадифен
Бренд Име:
BOLAFYNIA
Пол:
Унисекс
Возраст Опсег:
> 3 години
Тема:
ТВ & Филм Карактер
Форма:
Слика Статуа
Тип:
Кадифен/Нано Кукла
Број На Модел На:
A015 кадифен полнети играчки
Предупредување:
Не близина на Оган
Материјал:
Памук
Пополнување:
PP Памук
Животни:
Диносаурус
боја:
Како Слики Кадифен Играчки
Должина:
height 80cm
Тип:
жирафа полнети играчки
Користење На Опсег :
Деца Играчки Дома Декорација Партија Компанија Подароци и др.
MOQ:
едно парче
Предност:
Без Мирис за Деца Дете
Пополнување:
PP Памук Кадифен Играчки
Пакет:
Пластични Кеси
Карактеристики:
Мека, Модел

Додатоци на производот