0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
Деца Играчки За Момче Перница Роденден Подароци Симулација На Животните Големи Очи Крокодил Кукли Играчка Добар Квалитет

Деца Играчки За Момче Перница Роденден Подароци Симулација На Животните Големи Очи Крокодил Кукли Играчка Добар Квалитет

DEN 1178.40
Това е достапна

Количина на стоки

Црвената Панда Кадифен Кукла Играчка Роденден Подароци Симулација на Животните Кукли Деца Играчки Добар Квалитет на Производот Материјал : ПП памук + супер меки кадифен Производ Додатоци : таг : никој стандард за перење : Yes големина : целосна 50 cm
A. транспорт
1. Ние, главно, се користи Кина Пост Воздух Mail или ЕМС или DHL или други.
2. Бесплатен превозот од Кина Пост воздух парцела, обично трае 15-45 дена пристигнување.
3. Бидејќи ова е меѓународен испорака, превозот стареење ќе биде зависна од курирска компанија и локалните обичаи / давачки. Ви благодариме за вашето разбирање.
Производот Б.
1. Нашиот производ димензии прирачник за мерење, различни мерни методи, може да има некои грешки.
2. Производ транспорт, можеби заостанати деформација. Тоа не е важно! Ве молиме цврсто се тресат по отворањето на пакетот. Или со фен за коса дува удар, со цел да се задржи производот меки и меки.
3. Трговијата Една опашка на залихите, намалување на стандардот · Нема запис · несовршена, се сметаат за нормални! Ве молиме размислете два пати пред да го купите!
В. добијат пакети
Кога ќе го добиете вашиот објектот, ве молиме проверете веднаш. Ако нешто е незадоволителен, ве молиме контактирајте со нас и ние ќе се потрудиме да се реши овој проблем. Ако сте задоволни, ве молиме да ни даде позитивни повратни информации. Ви благодариме!
Вашето задоволство, нашите извршување!

Основните својства

Тип На Објект:
Животни
Карактеристики:
Полнети & Кадифен,Мека,Образовни
Пол:
Унисекс
Возраст Опсег:
> 3 години
Форма:
Гениј
Материјал:
Кадифен
Број На Модел На:
R-17-11
Предупредување:
Не се погодни за под 3 години
Тема:
ТВ & Филм Карактер
Тип:
Кадифен/Нано Кукла
Бренд Име:
yanghuatoys
Пополнување:
PP Памук
Животни:
крокодил

Додатоци на производот