0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
35cm Симпатична Нов Стил на Животните Рака Топла Перница Креативни Подароци Играчки За Деца Кадифен Кукла Полнети Играчки Кадифен Видливи Телефон Перница

35cm Симпатична Нов Стил на Животните Рака Топла Перница Креативни Подароци Играчки За Деца Кадифен Кукла Полнети Играчки Кадифен Видливи Телефон Перница

DEN 575.52
Това е достапна

Количина на стоки


35cm Симпатична Нов Стил на Животните Рака Топла Перница Креативни Подароци Играчки За Деца Кадифен Кукла Полнети Играчки Кадифен Видливи Телефон Перница
Име на производ : кадифен рака топла перница
Материјал : краток кадифен
Големина : 30 * 35 * 5cm
Боја : multicolor
Моделирање :
Облик : кафеава мечка;
Б облик : сива мачка;
C облик : сина мачка;
D облик : мечка нозе;
E облик : браун мајмун;
F облик : розова мајмун;
Употреба :
1, тоа е една прекрасна Нова Година на подарок;
2, може да бидат топли раце, исто така, може да се користи како перници и перничиња;
3, погоден за сите луѓе;
Функција :
1, врвот е транспарентен екран на допир за дизајн, екран има две дупки на работ, можете да вметнете слушалките;
2, назад е патент дизајн, можете да ја отворите, може да се сместат топла вода во шише;
1 x Симпатична Рака Топло Кукла

Основните својства

Висина:
35cm
Бренд Име:
smilewill
Материјал:
Краток Кадифен
Возраст Опсег:
12-15 Години,Grownups,2-4 Години,5-7 Години,8-11 Години
Димензии:
30*35cm
Пол:
Унисекс
Предупредување:
no
Број На Модел На:
T00928
Пополнување:
PP Памук
Карактеристики:
Полнети & Кадифен

Додатоци на производот