0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
-12 %
30cm Играчки за Деца Божиќ Подарок Мека Полнети Теди Мечки Кадифен Животинско Кукла wih Облека Деца Играчки За Девојки Роденден Подарок

30cm Играчки за Деца Божиќ Подарок Мека Полнети Теди Мечки Кадифен Животинско Кукла wih Облека Деца Играчки За Девојки Роденден Подарок

DEN 359.00
DEN 408.00
Това е достапна

Количина на стоки


30cm Играчки за Деца Божиќ Подарок Мека Полнети Теди Мечки Кадифен Животинско Кукла wih Облека Деца Играчки За Девојки Роденден Подарок
Ние сме посветени на обезбедување на висок квалитет на играчки за вашите деца,со цел да се направи вашата шопинг лесно и среќен, ве молиме да ги прочитате условите како што е подолу.
Превозот :
1. Ние нудиме бесплатен превозот во светот со Кина Пост Воздух Mail, просечно време на испорака е од 15~30 дена, за Русија/Бразил ќе биде 25~45 дена.Во случај на rush hour или национални одложување,ќе биде подолг од 60 дена,ве молиме да бидат љубезно ве молиме да се разбере.
2.Ние препорачуваме да изберете International Express, вклучувајќи EMS/DHL/UPS-от ако сакате побрзо испорака, ние може да се добие попуст на цената од нив,но на превозот надомест ќе се наплаќа.
3.Ако не прими стоката во 50 дена ( 10% стапка на Русија & Бразил), ве МОЛИМЕ, контактирајте со нас да го бара за време прошири, НЕ се отвори спорот за оваа причина, бидејќи испораката е сосема надвор од продавачот контрола, тоа треба да биде пошти должност, ниту Спор не се случува да ви помогне да добиете на стоки побрзо.
4. Превозот е голема главоболка за двете купувачот &продавачот, меѓусебно разбирање е многу потребно. Ако дојде од Русија или Бразил, се надеваме дека ќе може да побарате од вашиот Пост Канцеларија за подобрување на нивната услуга.
5. Ако имате квалитетот проблем на стоката,ве молиме контактирајте со нас побрзо.
Услуги на клиентите :
1. Ве молам прости што не може да се задржи 24 часа онлајн услуга поради тоа што на време заостануваат, ако имате било какви прашања, цел истрага, производ модел, боја, следење на пратката итн. ве молиме да ни остават порака,ние ќе ви одговори на 24 часа. Ние ќе се обидеме потрудиме да го решите вашиот проблем. Ве молиме не го остави какви било негативни повратни информации пред да ни даде оваа можност.
2.Задоволството на клиентите нашата примарна грижа, вашата поддршка е нашиот најголем охрабрување.

Основните својства

Тип На Објект:
Животни
Карактеристики:
Полнети & Кадифен,Мека
Пол:
Унисекс
Животни:
Мечка
Возраст Опсег:
> 3 години
Тема:
ТВ & Филм Карактер
Форма:
Слика Статуа
Предупредување:
no
Тип:
Кадифен/Нано Кукла
Материјал:
Памук
Број На Модел На:
MYXX
Пополнување:
PP Памук

Додатоци на производот