0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
-30 %
BOLAFYNIA Деца Кадифен Играчки Детектив Конан Принцот Тенис Наруто кукла подарок Полнети играчки

BOLAFYNIA Деца Кадифен Играчки Детектив Конан Принцот Тенис Наруто кукла подарок Полнети играчки

DEN 589.00
DEN 841.92
Това е достапна

Количина на стоки


ДОБРЕДОЈДОВТЕ НА НАШАТА ПРОДАВНИЦА
Краток Вовед
Како подарок за деца детска девојка момче Кадифен Полнети играчки Дома декорација партија Материјал направен од страна на пп памук 30cm должина Информации за Производот Производи Име : BOLAFYNIA Деца Кадифен Полнети Играчки Бебе Дете Играчка за Божиќ кукла Роденденски Подарок
Објектот
Спецификација&Се Грижи
Тип
кукла кадифен полнети играчки
Материјал
Полиестер/PP памук
Големина
Тежина
Боја
Како слики
Функција
Меки,удобни
Возраст
сите возраст опсег
Пол
Унисекс
Technice
Отпечатени или Извезени
Погоден
Деца Играчки,Дома Декорација,Партијата,
Компанијата Подароци и др.
Услуга
ОЕМ,ODM Пакет 1 компјутер спакувани Подарок Торба или пп торба
Производот Се Покаже
Грижа Инструкции
Политика на враќање и Наплата
По примањето на предметите, постои едноставен начин да се решат проблемите во врска со квалитетот, квантитетот, разликата со опис или да ја испратите на погрешна стоки. Само пратете ни е-мејл. Ние ќе ви одговори во рок од 24 часа до вас. Тоа е нашата чест да ви понудиме пријатно шопинг искуство.
Ве молиме имајте во предвид следните чекори :
1.E-mail или chat од Трговија Менаџер со нас во рок од 7 дена по примените стоки
2.Ве молиме да испратите фотографии или видео за да ни го покаже проблем или други детали на стоката
3.Враќање на предмети за нас со следење на број, ние ќе испорака на нов објект за да што ПОБРЗО
Повратни информации
Ние го цениме вашето мислење, ако се чувствуваат среќни за шопинг, ве молиме да ни остават позитивен фидбек со 5 ѕвезди наместо да остави негативни повратни информации, ви благодарам.
Најчесто поставувани ПРАШАЊА
П дали постои следење на број за мојот објект?
A : Да,ние брод секој ред со нивниот следење на број, и можете да го видите на пратката статус на соодветниот веб-сајт.
П : Што е производ пакет?
A : Orarganza подарок кеса +торба курир
П : јас би сакал да се купи многу делови од вашиот објект , што е трговија на големо цена?
А : Здраво,ви благодариме за испитување, ако би сакал да се купи многу парчиња, ве молиме контактирајте со нас .ние ќе треба број на вас треба да ви даде повеќе поволна цена.
П : Ако јас сакам да го направам прилагодите производи, дали е тоа во ред?
A : Да, ние прифаќаме прилагодување, ако имате било какви идеи, слики или примероци, ние би сакале да дизајн за вас и да ја направат примероци во рок од 7 дена, повеќе детали, разговор со нас од страна на trademanager.

Основните својства

Висина:
30cm
Тип На Објект:
Животни
Карактеристики:
Полнети & Кадифен
Бренд Име:
BOLAFYNIA
Пол:
Унисекс
Возраст Опсег:
> 3 години
Тема:
ТВ & Филм Карактер
Форма:
Слика Статуа
Предупредување:
Не близина на оган
Тип:
Кадифен/Нано Кукла
Број На Модел На:
кукла кадифен играчки
Материјал:
Памук
Пополнување:
PP Памук
Животни:
Кукла
Големина:
Должина 30cm
Предност:
Без Мирис за Деца Дете
Пакет:
Пластични Кеси
боја:
Како Слики Кадифен Играчки

Додатоци на производот