0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
мотоцикл Воздушен Доза Филтер ЗА харли Електра Глајд воздушен Туринг roadking FLHTC FLHT 2017-2018 висок квалитет

мотоцикл Воздушен Доза Филтер ЗА харли Електра Глајд воздушен Туринг roadking FLHTC FLHT 2017-2018 висок квалитет

DEN 7584.00
Това е достапна

Количина на стоки


Карактеристики : Состојба : Резервни 100% Сосема Нов
Боја : Црна
Изложени филтер дизајн кој подобрување на протокот на воздух
Поддршка плоча промовира мазна струење во carburetor/гас за тело
Вграден-во внатрешната чудак случај breathers
Вклучува високо-волумен филтер за воздух
Сите монтажа хардвер вклучени
Количина : 1 Поставува Fitment :
За Харли Туринг Роуд Кинг Роуд Глајд 2017-2018

Основните својства

Објектот Тежина:
1.5
Бренд Име:
LARATH
Материјал Тип:
Алуминиум

Додатоци на производот