0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
HXY 100PCS Крап Риболов Справи Snap ги Намамат Конектор Риболов Мулти-клипови мат црна боја

HXY 100PCS Крап Риболов Справи Snap ги Намамат Конектор Риболов Мулти-клипови мат црна боја

DEN 157.44
Това е достапна

Количина на стоки


Нашата компанија главно се произведува и продава риболов справи со додатоци на Hu Xin Yi , вклучувајќи swivels, snap куки ,вртливата и предвремени куки, плови седишта, доведе парче седишта и гумена тапа итн. за поддршка на сопствени обработка (ОЕМ), добредојдени да се преговара за соработка !
Риболов на крап ќе се задржи на хранењето навики на крап, риболов треба да усвојат "пасивни" риболов (дното риболов). Откако избрани риболов, да се придржуваат кон држи, чекајќи трпеливо, во текот на еден период на време, по пол за нови мамка. Особено риба ѕвезда се појави околу позиција, не како крап риболов прачка, како што често привлекува, или срамежливи, паметни, лукав крап ќе бидат исплашени off. Практиката покажа дека промената на мамката премногу често погрешно се спомене повеќе пати, таа ќе се меша со крап се проголта, губат можност да се чувствува. (нашата крап риболов производи имаат добар прикривање, и не се лесно да се најде од страна на крап, кои во голема мера ја подобрува риболов веројатност!)
1.Зглобот се претвори мазна, супер тензија 2.Под силата на околностите, вртливата, исто така може да биде флексибилен 3.Овој кадар е применлив на многу различни делови на риболов, е добар риболов помошник : ; погоден за конектори како што се меки мамка, тешко мамка, ја води главата кука, sequins , може да биде поврзан удобно и брзо, скок линија, море род група, од групата, од риболов линија, halleluyah риболов линија конектор итн. како што експлозивни кука, куки, мами, олово и така натаму.На летачката чинија, риболов пол линија, поврзување на чудовишта, речиси сите може да го користат.

Основните својства

боја:
L, S
Електрични или Не:
упатство
Со Владетел или Не:
No
Со Скала или Не:
No
Бренд Име:
Hu xin yi
Обликот:
B

Додатоци на производот