0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
-10 %
За BQ BQ-5011 Монте Карло Случај ВРВЕН Квалитет Цртан филм Сликарство вертикална телефон торба флип нагоре и надолу СТП Кожа Покрие BQ 5011

За BQ BQ-5011 Монте Карло Случај ВРВЕН Квалитет Цртан филм Сликарство вертикална телефон торба флип нагоре и надолу СТП Кожа Покрие BQ 5011

DEN 216.00
DEN 239.52
Това е достапна

Количина на стоки


Случај Одговара : За BQ BQS-5011 Монте Карло

Y ou може да се однесува на следната табела, изберете најсоодветниот начинот на достава.
Руските купувачи ве молиме имајте во предвид! Кога нарачување на стоки, ве молиме пополнете го името на примачот име и презиме, детални адреса, поштенски код и да го провери телефонски број, ви благодариме. Производ детали 100% нов бренд случај 100% посебно за вашиот телефон, на случај имаат посебни дупки за камера и звучник нов стил на дизајн, магија копчето Висок квалитет на СТП кожа за подобро да ја заштитите вашиот мобилен телефон, отпорно на гребење Notice1 : Овој случај рачно изработени,Тоа одговара работи со лепак одбор , кога ќе го залепите телефонскиот, ве молиме цел камерата и звучник дупка да го поклопецот прв ,тогаш тоа ќе биде полесно! Notice2 : На следнава слика е референца сликата, секој модел на камера дупка не е ист, но ние ќе ја испрати на соодветните точни holster на вашата камера модел
Повратни информации е многу важна за нас.
Ние го цениме што ни остави добар рејтинг позитивни повратни информации по добивањето на задоволство на сајтот. Ако имате било каков проблем / прашање / предлог, ве молиме слободно контактирајте со нас пред да замине негативна или неутрална повратни информации и ниска НСД, Тоа е невозможно да се третираат прашања, ако не знаеме за нив. Гаранција : Ние не поправка или замена на производот со истечен рок на гаранција. Се врати превозот се платени од страна на купувачот.

Основните својства

Материјал:
PU
дизајн:
бизнис
Бренд Име:
FSSOBOTLUN
Мало Пакет:
Yes
Функција:
Нечистотија-отпорен на
Големина:
For BQ BQS-5011 Monte Carlo
Карактеристики:
Ставете директно вертикална телефон торба флип СТП Кожа Покрие случај
Тип:
Флип Случај
Компатибилен Бренд:
За BQ BQS-5011 Монте Карло
Тип:
Случај

Додатоци на производот