0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
-27 %
Вистински флип Кожа Случај За huawei чест 9 лајт Случај со Прозорецот задниот поклопец honor9 ЛАЈТ телефон кеси луксузен Бренд дизајн

Вистински флип Кожа Случај За huawei чест 9 лајт Случај со Прозорецот задниот поклопец honor9 ЛАЈТ телефон кеси луксузен Бренд дизајн

DEN 595.00
DEN 815.52
Това е достапна

Количина на стоки


Вистински флип Кожа Случај За huawei чест 9 лајт Случај со Прозорецот задниот поклопец honor9 ЛАЈТ телефон кеси луксузен Бренд дизајн

Основните својства

Материјал:
Вистинска Кожа
Пакет:
за чест 9 лајт
Мало Пакет:
Yes
Функција:
Потпирачот,Анти-удар,Адсорпција
дизајн:
Обична,Бизнис
Компатибилен Бренд:
Huawei
Тип:
Флип Случај
Бренд Име:
BOBYT

Додатоци на производот