0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
Флип Случај За iPhone 5s 5 SE Додатоци За iPhone 7 8 6 6s Плус За iPhone X Картичка Слотови Магнетни Паричникот Покрие Школки

Флип Случај За iPhone 5s 5 SE Додатоци За iPhone 7 8 6 6s Плус За iPhone X Картичка Слотови Магнетни Паричникот Покрие Школки

DEN 383.52
Това е достапна

Количина на стоки


Опис : Флип Случај За i Phone 5s 5 SE Додатоци За i Phone 7 8 6 6s Плус За i Phone X Картичка Слотови Магнетни Паричникот Покрие Школки
Карактеристики Нов дизајн со видови на цвет стил компатибилен за i Phone 5/5 S/SE, за i Phone 6/6 PLUS, за i Phone 7/8, за i Phone 7 PLUS/8 PLUS, за i Phone X Мулти-Функција : SHOCKPROOF, DUSTPROOF, АНТИ-НУЛА, ПОТПИРАЧ& КАРТИЧКА ЏЕБ, Напредни материјали TPU за заштита од капки и воскресна beveled работ држи вашиот екран осетлив на допир и камера безбедно
Токму намали отвори за да се овозможи целосен пристап до сите функции на вашиот телефон.
Со прекрасна Бисер Глава-Украси и Ѓердан како џеб, многу модата и удобен
Ултра тенок само 0.66 мм, и резерви дупка на прашка
Двојно матирано технологија, анти се лизга и sweatproof
Случај Покрие ви дава мобилен телефон 360° целиот заштита со четири агол завиткување
Физички Фото
ПАКУВАЊЕ &ИСПОРАКА
Внатрешниот пакет : со посебен поли торба
Надворешниот пакет : од меур торба
Двојна заштита за да се обезбеди 100% сигурност за време на транспортот
Ние, исто така, може да се обезбеди пакет на вашиот избор.
Брод од страна на : Кина Пост Обичен Мал Пакет, Кина Пост Воздух Mail,4 PX, Yanwen, Aliexpress Штедење, Fedex,DHL,UPS-от,или Shunfeng.
Производот е бесплатен превозот од "Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус", "Yanwen Економски Пакет" и Др. ,, кој не може да биде песна откако пратката лево Кина. Ако ви треба целосна следење , ве молиме изберете "Кина Пост Регистрирани Воздух Mail "или други регистрирани воздухопловната, и да додадете на пари за следење .
ГАРАНЦИЈА :
Ако објектот е дефект и кога ќе ја добијат или не сте задоволни со тоа, ве молиме вратете го на вашиот цена на испорака задолжен во рок од 14 дена за замена или пари назад. Но предмети мора да се врати во фабричка состојба. Ве молиме контактирајте со нас однапред и двојно проверете враќање адреса, пред да се врати.
Ако објектот е неисправна на 3 месеци, ние може да ви испрати нова замена за слободни или да понуди целосна наплата откако ќе ги примите на неисправни објект.
Ако објектот е неисправна на 12 месеци, ние, исто така може да нудат услуга за замена, но ќе мора да плаќаат за дополнителни превозот на трошоците.
Најчесто поставувани ПРАШАЊА
1,Колку долго трае цел се?
Нормално Стоки испратени во 5working дена по добивањето на плаќање и пристигна клиенти за 15-60days зависи од превозот модел.
2,Она што е по продажба на услуги?
Ако кој било проблем да предизвика од наша страна,ние сигурно ќе им помогне на клиентите да се реши thes проблеми,наплата на пари, или ја стоки или други начини.
3, Какви видови на shippment метод да се направи?
Кина Пост Обичен Мал Пакет, Кина Пост Воздух Mail, Yanwen, 4 PX, Aliexpress Штедење, Fedex,DHL,UPS-от,или Shunfeng, итн.
4,Што е начинот на плаќање?
Paypal,Western union,БОЦ банка.

Основните својства

Материјал:
за iphone 5 5S SE, за iphone 6, за iphone 6plus, за iphone 7 8, за iphone 7 8plus, за iphone X
Компатибилен iPhone Модел:
iPhone 7 Плус,iPhone 6 Плус,iPhone 8 Плус,iPhone 5s,iPhone 6s плус,iPhone 8,iPhone 6,iPhone X,iPhone 5,iPhone 7
Карактеристики:
Бисер Глава-Украси + Ѓердан
Мало Пакет:
Yes
Функција:
Со Картичката Џеб,Потпирач,Нечистотија-отпорни,Анти-удар
дизајн:
Цвеќиња,Украсени
Бренд Име:
Go2linK
Големина:
165*90*20mm
Компатибилен Бренд:
Apple iphone
Тип:
Флип Случај
Материјал:
TPU Кожа + Бисер Украс
Погоден за:
iPhone 5/5s/se, 6/6plus, 7/8, 7/8plus, iPhone X
боја:
Chrysanthemum, Роза, Сакура, Орхидеи итн. 7 бои се опционални
анти удар:
Yes
Потпирачот:
Yes
случај стил:
Мода и Мулти Функција
Предмет Бр.:
CLDTK-TPUFL-IP5678X

Додатоци на производот