0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
-20 %
Сјајот Coque За HTC Желба 620 620G 820 Мини Dual SIM Случај Кожа Оригинални Задниот Поклопец Пеперутка Jewelled Флорални Телефон Случај

Сјајот Coque За HTC Желба 620 620G 820 Мини Dual SIM Случај Кожа Оригинални Задниот Поклопец Пеперутка Jewelled Флорални Телефон Случај

DEN 179.00
DEN 223.20
Това е достапна

Количина на стоки

Глобалниот Тим Обезбеди Најдобра Услуга COOLPUSEN ДА БИДЕ НАЈДОБАР БРЕНД Брзо се Подготви објект во 48 часа Злато Клиент Servicer го реши вашиот проблем во 24 часа во работни денови Капка превозот поддршка! Трговија на големо поддршка! Слики Предвидени За препродавачи! Руски Пријател Се Обрне Внимание Ве Молам !!! - Ве молиме пополнете во примачот Име и презиме поради новата политика на руската обичаи, било nondelivery нема да биде одговорен од страна на нас, ако клиентот не обезбедува доволно информации кога прави нарачка. Топло Известување!!! Право дупки за говорникот и камера на задната Додаток САМО, Мобилен Телефон не се вклучени Луксузни Телефон Случај За HTC Желба 620 620 G 820 Мини Dual SIM

Основните својства

Бренд Име:
COOLPUSEN
Мало Пакет:
Yes
Тип:
Флип Случај
Функција:
Со Картичката Џеб,Потпирач,Нечистотија-отпорен на
Компатибилен Бренд:
HTC
дизајн:
Егзотични,Jewelled,Симпатична,Сјајна,Сјајот,Флорални
Големина:
Flip Stand Shining Leather Wallet Case
Карактеристики:
Флип паричникот случај со кредитна картичка носителот / Пари на слот за
одговараат за:
За HTC Желба 620 620G 820 Мини Dual SIM
боја:
Роуз;Златна;Сребро;Сина;Виолетова
Стил:
Држачот / Стојат Функција / Магнетни Тока
Опис:
Fundas Capa Став coque Заштитна Заштитник случај школка на кожата
Материјал:
Луксузна СТП Кожа Случај+Дијамант;Цвет;пеперутка
Камерата:
Точни камера на задната страна
Функција:
Полно Тело, Заштита Маска
Пад на превозот:
Поддршка
Место на Потекло:
Шенжен Кина

Додатоци на производот