0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
-18 %
Најдобри Кореја Козметика Воздух Памук Сочинуваат База (SPF30/PA++) 40ml Фондацијата Буквар за Белење Крем Масло-контрола ББ Крем

Најдобри Кореја Козметика Воздух Памук Сочинуваат База (SPF30/PA++) 40ml Фондацијата Буквар за Белење Крем Масло-контрола ББ Крем

DEN 392.00
DEN 477.60
Това е достапна

Количина на стоки


Најдобри Кореја Козметика Воздух Памук Сочинуваат База (SPF30/PA++) 40ml Фондацијата Буквар за Белење Крем Масло-контрола ББ Крем
Функција : 1. Нејзините памук содржина задржува влагата и обезбедува мека и мазна завршница. 2. Правење смири кожата да се светли и чисти кожата изгледа. 3. Smart семе Хавајски глина координати со природни тонот на кожата. Боја Опција #1 Нане #2 Лаванда Волумен 40ml Како да го користите : Ослободување соодветен износ на кожата и мазна над неа и туп нежно за подобра апсорпција.

Основните својства

Бренд Име:
ZANABILI
Формулирањето:
Крем
Sunblock:
Yes
Корист:
Крем,Масло контрола,Хидрантни,Сонцето Блок,По Сонцето,Водоотпорен / Вода-Отпорни,Фирма,Антибактериски и Анти-воспалителни,Чувствителен,Анти-навремено,Антиоксиданс,Белење,Луничка Отстранување на Акните/Место Отстранување,Порите,да Заличи,Concealer,Природни,Хранливи
НЕТО-WT.:
40ml
Сертификат Број:
Воздухот Памук Сочинуваат База
Број На Модел На:
Воздухот Памук Сочинуваат База
Количина:
1pcs
Состојка:
Воздухот Памук Сочинуваат База
Земја/Регион на Производство:
Кореја
Големина:
Full Size
Тип:
Фондацијата

Додатоци на производот