0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
-17 %
Б Тип Флеш Топла Чевли Адаптер Предизвика Чадор Држач Вртливата Светлина Стојат Заградата

Б Тип Флеш Топла Чевли Адаптер Предизвика Чадор Држач Вртливата Светлина Стојат Заградата

DEN 147.00
DEN 177.12
Това е достапна

Количина на стоки

100% сосема нов и висок квалитет на Материјал : ABS(Acrylonitrile Butadiene Styrene) Боја : Црна Корисни Блиц Светлина Планината за вашата камера. Flashgun Адаптер може да се додадат на вашата светлина мирување, внеси ја твојата флеш единица и чадор и да го подесите вашиот планината па тоа е во оптимален агол за добивање greatphotographic резултати време по време. Топла чевли флеш качи на врвот направете го тоа лесно што ќе може да се качи Топла Чевли Флеш/Роб Сензор/Приемник. Топла Чевли Големина може да се прилагоди(17-23mm). Компатибилен со : Сите Топло-Број на Флеш, Предизвика Предавател или Робови. Вие исто така може да се прилагоди на чадор и флеш во поинаков агол со Големина : Како на сликата покажува Количеството : 1 Pc Забелешка : Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ви благодариме!

Основните својства

Бренд Име:
OOTDTY
Пакет:
Yes
Број На Модел На:
Флеш Чевли Чадор Држач Заградата
Материјал:
ABS
боја:
Црна

Додатоци на производот