0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
НАЈСИЛНИТЕ Леќа Поправка Алатка Прстен Отстранување Гума 8-83mm, 9PCS пакет

НАЈСИЛНИТЕ Леќа Поправка Алатка Прстен Отстранување Гума 8-83mm, 9PCS пакет

DEN 1872.00
Това е достапна

Количина на стоки


Леќа Поправка Алатка Прстен Отстранување Гума 8-83mm, 9 PCS Пакет
Леќа Прстен Отстранување Гума Комплет Наместен
- 100% Премија Гума Содржина да се зголеми триење
- точно рака на триење
- Нема остатоци
- со бонус висок квалитет против пролизгување, antistatic Ракавици
- Безбедно да ја отстраните име прстен или задржување прстен, без да предизвика гребнатини
- Комплетна гума поставена за прстени -
8мм-16mm
22mm-32-милиметри
25мм-28mm
26mm-35mm
41mm-47mm
47mm-53mm
56mm-64mm
60mm-70mm
74mm-83mm

Основните својства

Бренд Име:
НАЈСИЛНИТЕ
Пакет:
Yes
is_customized:
Yes

Додатоци на производот