0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
За Ricoh 2035 2045 Пониски Fuser Ролери,За Ricoh 2035E 2035EG 2035G 2035P 2035S 2045E 2045G 2045P 2045S да се намали Притисокот Ролери

За Ricoh 2035 2045 Пониски Fuser Ролери,За Ricoh 2035E 2035EG 2035G 2035P 2035S 2045E 2045G 2045P 2045S да се намали Притисокот Ролери

DEN 2783.04
Това е достапна

Количина на стоки


Опис На Производот * 1.Високо квалитет и пониска цена; * 2. Убав и силен пакување; * 3. Конкурентна цена; * 4. 100% нови; * 5. Приватни етикета дизајнирање на услугата; * 6. Големи акции , Брза испорака; * 7. Бара детали за други модели се топло добредојдени ! ***************************************************************************** Спецификации : Количина : 2 Парчиња / Многу Производот Модел : Компатибилен Fuser Ролери За Ricoh 2035 2045 да се намали Притисокот Ролери Осигурач Ролери За Ricoh AE02-0125 AE020125 За Ricoh 2035 2045 2035 E 2035 EG 2035 G 2035 P 2035 S 2045 E 2045 G 2045 P 2045 S Ласерски Печатач Тонер Кертриџ ************************************************************************************************************** Производот Се Покаже : *************************************************************************************************************** Превозот Информации :
Ние ќе го испрати предметот страна на курирската служба DHL/UPS/EMS/DPEX итн. Експрес.
Не постојат пратки на викенд и државни празници.
Молам да ме известите вашиот текот на денот контакт телефонски број, поштенски код, пред превозот.
Исплата Информации :
Ние ќе испорака на производот, во рамките на 3-7days по приемот на вашата исплата (Освен Специјални Ситуации).
Услови :
Сите предмети се Сосема Нови.
Сите наши предмети ќе се стави во тетрапак . Ве молиме да го прочитате целиот објект описи, плаќање, транспорт и ракување, политики, правила и услови пред цел.
Политика На Враќање :
Сите предмети има 7 дена Гаранција за квалитет. Без наплата се нудат. Само неисправни производи ќе бидат понудени.
1). Размена во рок од 7 дена по аукцијата заврши. Превозот и ракувањето надоместоци се неповратни
2). Корисниците ќе бидат одговорни за врати пратката.
Тоа може да потрае до 7 работни дена да го разгледа вашите врати откако ќе го добиете вашиот производ.
Ви Благодарам Многу !

Основните својства

Тип:
Fuser Ролери
Број На Модел На:
2035 2045 2035E 2035EG 2035G 2035P
Бренд Име:
ДЕКЕМВРИ
копир делови:
За Ricoh AE02-0125 AE020125 Копир Делови
Копир Модел:
2035 2045 2035E 2035EG 2035G 2035P 2035S 2045E 2045G 2045P 2045S
Копир Делови 2:
Долниот Fuser Притисок Ролери,Пониски Fuser Ролери

Додатоци на производот