0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
-24 %
2017 Есен и Зима Мода Облечи Џемпер Жените Зебра Леопард Плетени Комбинација 3/4 Ракави Опремени Голем Замав Облека Трикотажа

2017 Есен и Зима Мода Облечи Џемпер Жените Зебра Леопард Плетени Комбинација 3/4 Ракави Опремени Голем Замав Облека Трикотажа

DEN 2462.00
DEN 3240.00
Това е достапна

Количина на стоки

2017 Есен и Зима Мода Облечи Џемпер Жените Зебра Леопард Плетени Комбинација 3/4 Ракави Опремени Голем Замав Облека Трикотажа
Големина на :
Коментари : ±2cm е дозволено ( 1 инч = 2.54 см )
S/2/36 : Биста 78cm Половината 66cm Ракав 40cm Должина 86cm
M/4/38 : Биста 82cm Половината 70cm Ракав 41cm Должина 87cm
L/6/40 : Биста 86cm Половината 74cm Ракав 42cm Должина 88cm
ние ќе ги провери секој фустан квалитет и големина пред превозот, Pls контактирате ако имате било какви прашања во врска со изборот на големина или Pls остави твое или вашиот клиент биста,половината,тежина &висина за да се избегне погрешна големина ситуација кога парцела пристигнат.
Бесплатни Брзо Брод (EMS,DHL,Aramex) за Цел Количество на повеќе од 5 компјутери & Над $300
Повеќе Квантитет Повеќе Попуст !
Комбинираат Превозот и Пад на Превозот се Поддржани!!!!
Eglory Мода
https : //www.aliexpress.com/store/2799104
За Нас : Ние сме eglory Мода!!! Производителот и Трговецот,Кои се Фокусираат на Пистата Мода, Славна личност ,High Street Стил,Со Добар Квалитет,прифатлива Цена и Вид Услуга.Млади Луѓе,Полни со Страст,Ајде да Растат Заедно!
За Плаќање
1.Обично пишуваме ниска вредност на пратката, ако не сакате ни напишете ниска вредност, ве молиме ги споделите со нас
Купувачот е одговорен за било кој данок и / или должност обвинет од страна на својата земја.
Бесплатен Превозот
1.Ние брод на предмети преку Кина Пост Воздух Mail. обично ние може да се испрати во 2~5 дена, но ако објекти надвор од берзата, Ние ќе го направи тоа повторно ,така што може да биде потребно повеќе денови може да се испрати.
2,кина пост обично треба 12 ~ 60 дена (Бразил може да ви треба повеќе од 45~120 дена ) може испорака.
3,Ако под итно, ве молиме изберете го изразат начин, како Fed Ex, DHL,ARAMEX итн.
Но ќе мора да плаќаат за дополнителни превозот цена. Имаме професионални превозот агент, цената е исто така добро!
Повратни информации :
Ве молиме љубезно ни даде позитивни повратни информации и сугестии ако сте задоволни. : )
Ја цениме вашата поддршка.
Ако имате било какви прашања, ве молиме да бидат слободни да контакт.
Имаме прекрасна кадар ќе се повеќе од среќни да ви помогнат
www.aliexpress.com/store/115714
Повеќе Попуст За ВИП /Редовни Купи/Веледрогеријата/Бутик продавница!

Основните својства

Големина:
S, M, L
Пол:
Жените
Фустани Должина:
Колено-Должина
Силуета:
А-Линија
Sleeve Должина(cm):
Три Квартал
Материјал:
Акрилик,Најлон,Памук,Viscose
Број На Модел На:
HF
Стил:
Повик
Бренд Име:
Eglory
Половината:
Империја
Sleeve Стил:
Редовни
Шаблон Тип:
Леопард
Сезоната:
Есен
Декорација:
Никој
Деколте:
О Деколте
датум:
2017-7-22

Додатоци на производот