0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
-41 %
TUHAO секси црн Елегантен големи димензии Макси Долг Фустан 5XL 3XL 4XL Жена Фустани пистата Партија Vestido Femme Плус Големина на облека XX01

TUHAO секси црн Елегантен големи димензии Макси Долг Фустан 5XL 3XL 4XL Жена Фустани пистата Партија Vestido Femme Плус Големина на облека XX01

DEN 1498.00
DEN 2539.20
Това е достапна

Количина на стоки


TUHAO секси црн Елегантен големи димензии Макси Долг Фустан 5 XL 3 XL 4 XL Жена Фустани пистата Партија Vestido Femme Плус Големина на облека XX01

Основните својства

Големина:
XL, XXL, XXXL, 4XL, 5XL
Пол:
Жените
Шаблон Тип:
Цврста
Деколте:
О Деколте
Материјал:
Полиестер
Стил:
Секси & Клуб
Бренд Име:
TUHAO
Декорација:
Чипка
Sleeve Должина(cm):
Краток
Половината:
Империја
Фустани Должина:
Кат Должина
Број На Модел На:
XX01
Sleeve Стил:
Редовни
Силуета:
А-Линија
Сезоната:
Пролет

Додатоци на производот