0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
-49 %
Висок Квалитет на Жените Фустани Средината Долго 2018 Пролет Гроздобер Луксузни Сомот А-линија Копчиња Целосна Ракав Стојат Вратот Женски Црн Фустан

Висок Квалитет на Жените Фустани Средината Долго 2018 Пролет Гроздобер Луксузни Сомот А-линија Копчиња Целосна Ракав Стојат Вратот Женски Црн Фустан

DEN 2252.00
DEN 4416.00
Това е достапна

Количина на стоки


Висок Квалитет на Жените Фустани Средината Долго 2018 Пролет Гроздобер Луксузни Сомот А-линија Копчиња Целосна Ракав Стојат Вратот Женски Црн Фустан Големина на Табелата (cm) Големина Рамо Биста Тело Должина Половината Ракав S 37 84 105 68 56 M 38 88 106 72 57 L 39 92 107 76 58 XL 40 96 108 80 59
Топло Совети :
Ако не сте сигурни која големина одговара на вас, ве молиме контактирајте со нас директно. Ви благодариме.
1. Спореди детали големини со твое, ве молиме овозможи 1~3cm грешка поради прирачник за мерење.
2. Ако не сте сигурни за големината на, ве молиме слободно контактирајте со нас, ние ќе им помогне на вас со професионален и брз одговор.
3. Ние гарантираме за стилот е иста како што е прикажано на слики, но не се исти перформанси на различни тела, како на модел, ви благодарам.
1. Подготовка на Време : ние треба 1~ 5 работни денови за да го подготви вашата нарачка според нашите бројни наредби секој ден.
2. Бесплатен Превозот За Светот .
Ако не сте 100% задоволни со квалитетот на купувањето од Kui Wei ,
може да се врати или размена на вашите предмети во рок од 7 дена од доставената датум.
Барање : 1. Објектите што сте ги примиле во рок од 30 дена од доставената датум.
2. Објектите што сте ги примиле неискористени, неоштетени и во оригиналниот пакет.
3. Се врати превозот надомест се плаќа од страна на купувачот.
1. Ако сте задоволни со нашите производи и услуги, ве молиме оставете ги вашите позитивни повратни информации и 5 ѕвезди . 2. Ако не се задоволни нашите porducts, pls контактирајте со нас пред да остави негативни повратни информации или да направи детална оценка. Ние гарантираме ние ќе се 100% slove било проблем за вас .

Ве молиме Имајте предвид дека купувачите се одговорни за сите царински и увозни даноци надомест во вашата земја.
Ние ќе ви помогне да се прогласи ниска вредност. Ви благодариме.

Основните својства

Големина:
S, M, L, XL
Пол:
Жените
Фустани Должина:
Колено-Должина
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Шаблон Тип:
Цврста
Број На Модел На:
KW-940
Силуета:
А-Линија
Сезоната:
Пролет
Бренд Име:
DORLA КУЛ
Стил:
Гроздобер
Деколте:
Стенд
Половината:
Империја
Декорација:
Копче
Sleeve Стил:
Редовни
Материјал:
Полиестер
Големина:
S, M, L, XL
Точка име :
Женски Фустан, Женски Фустани
Услуга:
Трговија на големо, пад на превозот
Материјал:
100% Полиестер, чипка
боја:
црна боја
Карактеристично:
Копчето, Солидна Боја
Возраст:
18~35 години
објектот стил:
тенок, мода, неврзан
Occassion:
Пистата, Забава, Шопинг, Датира, Празник, Повик

Додатоци на производот