0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
-15 %
Cosplay Лолита Фустан Жените Формално Шпагети Рака Фустан Јапонски Аниме Слугинката Чипка Ноќта На Вештерките Костим Партија Келнерка Секси Девојка Употреба

Cosplay Лолита Фустан Жените Формално Шпагети Рака Фустан Јапонски Аниме Слугинката Чипка Ноќта На Вештерките Костим Партија Келнерка Секси Девојка Употреба

DEN 2975.00
DEN 3499.20
Това е достапна

Количина на стоки


памук 100% + chiffon чипка
назад еластична дизајн , голема еластична
S : биста 80 - 100 половината 68 - 88 здолниште долго 86 ( погоден за xs s m )
l : биста 90 - 108 половината 76 - 96 здолниште долго 92 ( погоден за l xl xxl)
Принцезата Издувам Здолниште Тешко Tulle Лолита Здолниште US$ 25.90 /парче
Принцезата 2014 Есен Пролет Долг Ракав Формално Фустани Жените Чипка Гроздобер Облека Лолита Фустан US$ 59.50 /парче
Здолништа Жените 2014 Лолита Стакло Предиво Крем Жолта Лолита Здолниште US$ 38.25 /парче
Класичен Кукли Лолита Здолниште Стакло Предиво Лизга Поставата Здолниште Розова боја се Сини, Црвено Црно Бела Слободни Големина Бесплатен Превозот САД$ 38.00 /парче
Ап Протези Здолниште Chiffon Здолниште Лолита Фустан, Здолниште US$ 49.23 /парче
Cosplay Магија Везови Став Лолита Фустан Жени Со Обрачот Црна, Сина, Зелена S/M/L/XL Бесплатен Превозот САД$ 112.00 /парче
Магијата Печатени Новина Фустани Комбинација JSK Лолита Фустан US$ 78.99 /парче
Кимоно Слугинката Жените Cosplay Симпатична Лолита Фустан US$ 34.00 /парче
Внимание :
Како различни компјутери екранот боите различно, бојата на самиот објект може да се разликува малку од горенаведените слики.Ве молиме игнорира ознака големина доаѓа со крпа. Ознаката големина понекогаш може да биде поголем од нашиот опис на големината бидејќи тие се за Кинески.Таму може да се 1 или 2 димензии помали од Европскиот и Американскиот народ.
Pls Проверете објектот е measurment внимателни пред да се купи!!
Ви благодариме за вашето разбирање
АКО СТЕ ВО БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ РЕГИОНОТ И САКАТЕ ДА ИЗБЕРЕТЕ ДРУГА EXPRESS ,ВЕ МОЛИМЕ ДА ГО КОНТАКТИРАТЕ ОВЛАСТЕНИОТ СЕРВИС,НИЕ ЌЕ НАПЛАТА НА РАЗЛИКАТА ВО ЦЕНАТА НА ВАШАТА СМЕТКА ОТКАКО ЌЕ СЕ ПОТВРДИ ПРИЕМОТ.
ТЕЖИНАТА НА СТОКАТА Е ГРУБА ПРОЦЕНКА, ВИСТИНСКАТА ТЕЖИНА Е ПРЕДМЕТ НА НАШИОТ ПРАТКАТА МЕРЕЊЕ НАДВЛАДЕЕ,АКО ИМА ВИШОК ТОВАР, НИЕ ЌЕ ВЕ КОНТАКТИРАМЕ И НАПЛАТА НА РАЗЛИКАТА НА ВАШАТА СМЕТКА ОТКАКО ЌЕ СЕ ПОТВРДИ ПРИЕМОТ. Плаќање
Во моментов, што може да се плати со користење на Visa, Master Card, QIWI и банкарски трансфер .Можете исто така да платите со изберете дебитни картички, вклучувајќи Маестро, Самостојна, Carte Bleue, Poste Pay, Carta Si, 4 B и Euro6000. Повеќе можности за плаќање ќе биде достапна на Ali Express во иднина.
Ако имате било каков проблем на плаќањето,ве молиме Click Here : Shippment
Ние Брод на Светот, освен APO/FPO.
Повеќето Предмети се испраќаат од Кина користење на Кина Пост Воздух Mail , да стигнете до повеќето земји within14~30 работни дена, за Време на Божиќ или Други Фестивали можеби 5~7days подоцна.Времето за испорака зависи од дестинацијата и други фактори, тоа може да трае до 35 дена.
Гаранција
Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход.
(Ве молиме да ни кажете на декларираната вредност, по вашите наредби).Ние ќе остави ПОЗИТИВНИ ПОВРАТНИ информации по добивањето на плаќање.
Ве молиме контактирајте со нас ако не сте задоволни со објектот по прими.Сите пораки ќе бидат одговорени
во рок од 1 работен ден. Ако не добивате нашиот одговор, ве молиме љубезно треба вашата e-mail и ние ќе ви одговори
на вас како е можно поскоро.Сериозни Купувачот Само! Ве молиме место конкурираат само ако вие се согласувате со сите услови. Најчесто поставувани ПРАШАЊА :
П : јас Треба да го плати Превозот Надомест?
A : Пакет помалку од 2 Kg ќе биде испорачуван Кина Пост Воздухопловната,кој е бесплатен превозот во 16 земји како следниве : сад; Обединето Кралство; Австралија; Канада; Шпанија; Русија; Шведска; Нов Зеланд;Норвешка;Швајцарија; Јапонија; Ирска; Белгија; Јужна Кореја;Данска;Сингапур.Други земји и пакет над 2 Кг,купувачите треба да си дозволат целиот превозот цена.
П : Дали имате следење на Број за мојата нарачка?
A : Да, ние брод секој ред со нивниот Следење на Број,и можете да го видите на пратката staus на соодветниот веб-сајт.

Основните својства

Големина:
S, L
Пол:
Жените
Половината:
Империја
Фустани Должина:
Над Коленото, Мини
Сезоната:
Пролет
Силуета:
А-Линија
Деколте:
О Деколте
Sleeve Должина(cm):
Без ракави
Декорација:
Чипка
Шаблон Тип:
Крпеница
Sleeve Стил:
Шпагети Рака
Стил:
Гроздобер
Материјал:
Памук,Полиестер

Додатоци на производот