0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
-50 %
Големина М-XXL Секси Клуб Партија Bodycon Фустани За Жени Мода V деколте, Туника Возбудува Секси Фустан + Thongs црна bue бели црвени

Големина М-XXL Секси Клуб Партија Bodycon Фустани За Жени Мода V деколте, Туника Возбудува Секси Фустан + Thongs црна bue бели црвени

DEN 480.00
DEN 959.52
Това е достапна

Количина на стоки


ЗАБЕЛЕШКА : ве Молиме споредете детални големини со твое пред да го купите!
материјал : Полиестер
Азија големина (cm)
биста
должина
хип
половината
М
84
79
90
70
L
90
80
94
76
XL
96
82
96
80
XXL
102
84
102
83 1.како diffiferent компјутери екранот, бои ќе биде поинаку, вистинската боја на објектот може да се разликува малку од под сликите.
2. Ве молиме овозможи 1-3cm разлики поради прирачник за мерење, бидете сигурни да проверите вашето тело мерење навистина натпревари на оваа група (Сите мерења во см и ве молиме имајте во предвид 1cm=0.39 инчи)
Азија големини е помала од НАС/ЕУ/велика БРИТАНИЈА големина па ве Молиме да бидете сигурни дека на овие вистински мерења ќе ви одговара .
Навестување за изборот на соодветна големина : Користете слична облека да се споредат со големина.
Најчесто поставувани ПРАШАЊА
1. кога пресудата ќе се испрати?
Обично вашата цел ќе биде пренесена во рок од 2-3 дена по уплатата бидат избришани.
2. Кога ќе може да се добие цел
ние брод на пакет со Кина пост воздух пошта обично се 18-30 работни дена да пристигнат.
3. Ако вашата цел не може да се пристигне во времето,она што можете да направите?
Можете да се обидете да контактирате со нас и ние ќе песна за вас и да ја прошири потврди време за вас.
4.Цел завршен, но не сте го добиле вашиот пакет, што можете да направите?
во тоа време, ве молам, не грижете се, контактирајте не по прв пат. ако сме на линија, ние ќе се справи со проблемот со текот на времето, ако не(јас сум во кревет), ве молиме почекајте за нас, ние ќе ви даде одговор кога ќе се дојде до. bleive нас.
5. доколку купите повеќе предмети, ве молиме контактирајте со нас, ние може да conbine на превозот надомест за вас, превозот цената пресметана од страна на тежината на пакетот.
кога ќе го добиете објект, ако не сте задоволни, ве молиме контактирајте со нас прв пат, да не остави негативни повратни информации. ние ќе се справи со проблемот за вас

Основните својства

Големина:
M, L, XL, XXL
Пол:
Жените
Деколте:
V Деколте
Сезоната:
Лето
Половината:
Империја
Материјал:
Полиестер
Sleeve Стил:
Редовни
Шаблон Тип:
Цврста
Фустани Должина:
Над Коленото, Мини
Силуета:
Обвивка
Број На Модел На:
W-0072
Стил:
Секси & Клуб
Бренд Име:
Maoxzon
Sleeve Должина(cm):
Краток
Декорација:
Возбудува

Додатоци на производот