0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
-39 %
Bqueen 2017 Секси Strapless LaceAutumn Жените Завој Партија Фустан Елегантен Целосна Ракав Кат Должина Sequined О Вратот Фустан Vestidos

Bqueen 2017 Секси Strapless LaceAutumn Жените Завој Партија Фустан Елегантен Целосна Ракав Кат Должина Sequined О Вратот Фустан Vestidos

DEN 2489.00
DEN 4080.00
Това е достапна

Количина на стоки


Основните својства

Големина:
XS, S, M, L
Пол:
Жените
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Шаблон Тип:
Цврста
Број На Модел На:
H5261
Sleeve Стил:
Strapless
Декорација:
Чипка
Бренд Име:
Bqueen
Материјал:
Spandex,Полиестер
Сезоната:
Есен
Стил:
Секси & Клуб
Половината:
Империја
Фустани Должина:
Кат Должина
Деколте:
О Деколте
Силуета:
Лабава

Додатоци на производот