0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
-39 %
Bqueen 2017 Нова Секси Длабок V Tassel Жените Завој Партија Облечи Мода Backless Шпагети Рака Sequined Жените Се Облекуваат Vestidos

Bqueen 2017 Нова Секси Длабок V Tassel Жените Завој Партија Облечи Мода Backless Шпагети Рака Sequined Жените Се Облекуваат Vestidos

DEN 1757.00
DEN 2880.00
Това е достапна

Количина на стоки


Основните својства

Големина:
XS, S, M, L
Пол:
Жените
Sleeve Стил:
Шпагети Рака
Деколте:
V Деколте
Бренд Име:
Bqueen
Декорација:
Tassel
Половината:
Империја
Материјал:
Полиестер,Spandex
Шаблон Тип:
Цврста
Фустани Должина:
Над Коленото, Мини
Sleeve Должина(cm):
Без ракави
Силуета:
Обвивка
Сезоната:
Есен
Стил:
Секси & Клуб
Број На Модел На:
H5239

Додатоци на производот