0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
-12 %
Spicylace Жените Пролет Лето Чипка Фустани О ncek Ракави Коленото Должина vestidos odycon Хип Секси Молив Фустан

Spicylace Жените Пролет Лето Чипка Фустани О ncek Ракави Коленото Должина vestidos odycon Хип Секси Молив Фустан

DEN 802.00
DEN 911.52
Това е достапна

Количина на стоки


Драги Гости, Поради шопинг сезона,постојат навистина премногу пакети да се справи со,времето за испорака може да биде подолг.Ако вашиот пакети не дојде како што се очекува,ве молиме контактирајте со нас веднаш, наместо да го отворите спорови.Знаете дека добрата комуникација е најефикасен начин да се реши проблеми и сомнежи.Во меѓувреме,ние се чувствуваме така се извинуваме за непријатностите.
Големина
S/cm
M/cm
L/cm
XL/cm
2 XL/cm
3 XL/cm
Една големина
НАС
4-6
8-10
12
14
16
Велика БРИТАНИЈА
8
10
12
14
16
АУ
8
10
12
14
16
ЕУ
34-36
38-40
42
44
46
Биста
Плочка
Препорачувам
84 88
92
96
100
Половината
Плочка
Препорачувам
87
90
93
95
96
Хип
Плочка
Препорачувам
Рамо
Sleeve
Crotch
Должина
85
87
89
89
89
Answer : ___________________________ NOTE :
1. Ве молиме да строго ги следат големината на табелата за да изберете големина. Не го одберете директно во зависност од вашите навики.
2. Големината може да има 2-3cm се разликува поради прирачник за мерење. Ве молиме имајте во предвид кога ќе се измери.

Основните својства

Големина:
S, M, L, XL, XXL
Пол:
Жените
Фустани Должина:
Колено-Должина
Силуета:
Директно
Стил:
Повик
Сезоната:
Лето
Материјал:
Полиестер,Памук,Волна,Чипка
Шаблон Тип:
Цврста
Sleeve Стил:
Резервоар
Број На Модел На:
809
Sleeve Должина(cm):
Без ракави
Декорација:
Чипка
Деколте:
О Деколте
Бренд Име:
Spicylace
Половината:
Природни
Силуета:
Молив
Одговара:
За да се спречи големина прашање, ве молиме да ги проверите големините informatio
Големина:
S,M,L,XL,XXL,XXL
Стил:
работа

Додатоци на производот